Як підвищити родючість ґрунту в теплиці: прості секрети багатого урожаю

Багато городників активно користуються можливостями вирощування рослин в теплицях. В таких умовах можна домогтися багатого врожаю вибагливих культур, наприклад, болгарського перцю. Однак з роками ґрунт в теплиці виснажується. Така земля вже не зможе подарувати городнику багатий урожай. Ґрунт в теплицях обов'язково потрібно оновлювати або підгодовувати, інформує Ukr.Media.

Що робити з ґрунтом в теплиці

По-перше, землю можна просто замінити. Спосіб трудомісткий і витратний, проте новий чорнозем кілька років буде радувати садівників відмінним урожаєм.

Посів сидератів — спосіб простіший, проте теж досить ефективний. Сидерати можна засіяти вже в квітні. Для цієї мети відмінно підійде люцерна, гірчиця, віка яра, овес, люпин і інші зелені добрива.

Також ґрунт в теплиці можна пролити корисними мікроорганізмами. Цей варіант відмінно працює укупі з посівом сидератів.

Гумати. Такі солі дозволять активізувати діяльність ґрунтових мікроорганізмів, що призведе до прискорення зростання рослин і дворазового збільшення врожайності. Можна зробити так: посадити сидерати, коли вони підростуть, пролити їх мікроорганізмами, а потім через тиждень полити ґрунт гуматом.

Також землю можна перекопати разом з гноєм або перегноєм — класичний засіб, яким користується багато садівників. З цією метою також можна використовувати перемелену в кавомолці яєчну шкаралупу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь