Як правильно доглядати за хризантемами восени

Хризантеми — дуже красиві квітучі квіти, які радують нас своїми чудовими фарбами перед настанням зими, інформує Ukr.Media.

У жовтні самий розпал цвітіння хризантем, а це значить, що за рослиною в цей час необхідно грамотно доглядати.

Перше з чого потрібно почати догляд в жовтні — підгодувати кущі хризантем добривом. Цю підгодівлю проводять саме в розпал цвітіння: в 10 літровому відрі з водою розведіть по 1 ст. л сульфату калію і комплексного добрива для квітучих рослин.

Друге — вчасно підв'язуйте або робіть опори до високих сортів хризантем, тому що їх стебла легко ламаються.

Третє — вчасно поливайте рослину, особливо в суху погоду. Так само хризантеми не люблять застою води.

Четверте — в жовтні починаються осінні заморозки від -2 до -3 градусів. В цей час кущі хризантем необхідно вкривати покривним матеріалом. Вранці не поспішайте рано відкривати квіти, дайте їм трохи відігрітися під своїми "нічними шапочками".

Ніколи не вкривайте квіти поліетиленовою плівкою: під нею накопичується волога, яка в морозну ніч перетворюється в кристалики льоду.

Якщо у вас хризантеми ростуть в діжках або ящиках, то на час стійких холодів їх краще занести в тепле приміщення.

П'яте — на початку листопада потрібно приступати до викопування і прибирання на зберігання хризантем, які погано переносять зимівлю у відкритому ґрунті. До тих, які погано зимують, відносять в основному кулясті хризантеми.

У рослин обріжте стебла залишивши приблизно 15 см від кореня, викопайте з грудкою землі, видаліть листя, прив'яжіть до кожного стебла етикетку з назвою сорту, складіть в ящик і засипте торфом або тирсою.

Ящики найкраще зберігати в приміщенні з температурою від 4 до 6 градусів, а коли з'являться паростки їх починають помірно поливати. Рано навесні рослини висаджують у відкритий ґрунт.

За морозостійкими хризантемами догляд простіший. Вам потрібно зрізати кущі до ґрунту і зробити укриття з сухого листя шаром 20 см. Верх накрийте покривним матеріалом.

Ось такий догляд необхідний восени цим ефектним квітам.

Хочемо порадити вам прикрашати свої веранди, альтанки, балкони та тераси ефектними композиціями з низькорослих хризантем. Їх вигляд просто шикарний.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь