Як тільки зацвіла черешня, потрібно задуматися про її підгодівлю. Для чого? Все дуже просто: без достатньої кількості азотного і калійного добрива, з 100% квітів близько 80% просто відпадуть, а плоди зав'яжуть лише 20%. І навпаки, при достатній і своєчасній підгодівлі, плоди зав'яжуться практично на всіх квітках, інформує Ukr.Media.
Перша підгодівля повинна бути здійснена під час масового цвітіння черешні (зазвичай в травні). На відстані 1-1, 5 м від дерева, там, де у нього знаходяться основні корені, викопати невелику траншею, добре пролити водою.
Взяти піввідра (5-6 л) нерозбавленого коров'яку (коров'ячого гною). Розвести водою до повного відра, для зручності. Пролити по всьому колу. У жодному разі не поливайте азотистим добривом по сухій землі, інакше можна обпалити коріння! Друга підгодівля, яку потрібно здійснити, — це калійна. Вона вноситься, коли дерево відцвіло і готується до плодоношення. В ту ж траншею розсипається деревна зола. На 1 дерево знадобиться 0,5 кг золи. З дощами вона буде поступово, повільно вбиратися в землю і підгодовувати дерево. Саме ці дві натуральні підгодівлі і дадуть масове плодоношення великих солодких ягід черешні!
Детальніше про те, як і чим підгодувати черешню, дивіться у відео нижче:
Джерело: ukr.media