Контейнерний оператор MSC відмовився заходити в Одесу через корупцію на митниці

Контейнерний оператор MSC відмінив перший судозаход від початку повномасштабного вторгнення в порт Одеса. Згідно останнього оновлення графіку суднозаходів, від 20 червня, рейс був скасований.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Асоціації Міжнародних Експедиторів України – АМЕУ.

Причиною стали безпідставні перевірки вантажів та затягування митного оформлення експортних контейнерів з сільгоспродукцією на невизначений період, через що вантаж блокується на невизначений строк, та здорожчується через додаткові витрати зі зберігання та демередж, які можуть досягати 2-3 тис доларів. 

Така діяльність роботи митниці ставить під загрозу запуск регулярного контейнерного сервісу до портів Великої Одеси. Нагадаємо, що MSC планує зʼєднати фідерним сполученням Одесу та один з найбільших турецьких середземноморських хабів – порт Текірдаг.

«Закликаємо українську владу сприяти вирішенню даної проблеми та не допустити негативних наслідків для української логістики й економіки», – закликали в АМЕУ.

Читайте також: Контейнерні перевезення з чорноморських портів відновлено, проте експортерам яблука дешевше возити через Румунію.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь