Корисне та натуральне добриво — навіть кволі огірки почнуть рости

Багато садівників використовують золу для приготування натуральних добрив для підживлення огірків, помідорів, перцю та інших культур. Однак, на жаль, найчастіше вони роблять це неправильно. Річ у тім, що деревна зола містить велику кількість калію, кальцію та фосфору, які знаходяться у водонерозчинній формі. Для того, щоб перевести їх у форму, яка легко засвоюватиметься рослинами, необхідно використовувати оцет. Без оцту корисні речовини в золі будуть у водонерозчинному стані, і рослина не зможе отримати від них користь, інформує Ukr.Media.

Для приготування ефективного добрива у відро об'ємом 10 літрів насипте 1 склянку золи та 1 склянку 10% розчину оцту.

Можна буде помітити, як протікає реакція: водонерозчинні речовини під впливом оцтової кислоти переходять у водорозчинну форму.

Наповніть суміш водою і приберіть великі шматочки золи. Використовуйте отриманий засіб для поливу огірків під корінь: на невеликий кущик буде достатньо однієї склянки підживлення.

Завдяки використанню цього простого добрива у рослин активно розвиватиметься коренева система, листочки не жовтітимуть. Підживлення також позитивно вплине на якість та кількість урожаю: огірків буде багато, вони будуть великими та смачними.

Вносіть підживлення з деревною золою один або два рази на тиждень, обов'язково чергуючи її з азотистими добривами, і результат не забариться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь