На Київщині відбулась чергова Битва Агротитанів

На Київщині, на полях групи компаній «ТАК», відбулась десята ювілейна Битва Агротитанів, яка зібрала аграріїв та представників галузі з усіх регіонів України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

У межах події, організаторами якої виступають Всеукраїнська Аграрна Рада, ТАК-Агро та компанія Dykun, відбулася демонстрація сільськогосподарської техніки, зокрема, були презентовані плуги, глибокорозпушувачі, сівалки, посівні комплекси, обприскувачі, розкидачі, борони, культиватори, бункери-перевантажувачі, зерновози, мульчувачі, котки-подрібнювачі, навантажувачі, прес-підбирачі.

За словами голови ВАР Андрія Дикуна та директора ТАК-Агро Руслана Голуба, цей захід став символом незламності агросектору, який попри найважчі часи став прикладом єдності аграріїв для взаємодопомоги та підтримки країни з перших днів повномасштабного вторгнення.

«Настануть мирні часи і всі ми, оглядаючись назад, побачимо наскільки масштабний вклад зробили аграрії в Перемогу України. Я пишаюся тим, що ВАР стали міцним тилом нашим захисникам, населенню, що постраждало під час війни і потребує гуманітарної та продовольчої допомоги, один одному, адже ми разом підтримуємо тих, хто все втратив, у відновленні господарств. Разом ми потужна сила», – сказав Андрій Дикун. 

«Ми вдячні міжнародній підтримці, та, на жаль, статистика показує, що волонтерська допомога часом йде на спад, і це зрозуміло, бо всі втрачають і сили, і фінансові ресурси, але ми повинні триматися: забезпечувати свої підприємства, давати робочі місця, а далі – допомагати захисникам і підтримувати економіку України», – звернувся до учасників заходу Руслан Голуб.

Окрему увагу на Битві Агротитанів приділили виставці знищеної техніки окупантами, яку привезли з Херсонщини. За словами Андрія Дикуна питання допомоги аграріям деокупованих територій, які втратили свої господарства, потребує системного державного рішення та залучення міжнародних донорів, не чекаючи Перемоги.

«Маємо відновлювати агросектор, аби зберегти Україну», – наголосив очільник ВАР.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь