Нашатирний спирт для огірків — наскільки це ефективно

Люблять наші садівники ходити за препаратами в аптеки! Чого там тільки не купують. Але не для себе рідних, а для дачі. Не оминули увагою і нашатирний спирт. Ним зараз поливають майже все, але особливо огірки, інформує Ukr.Media.

А як же інакше, адже огірки люблять азотні підгодівлі. Від цього вони ростуть і плодоносять набагато краще. Утім, як і від будь-якого іншого азотного добрива.

Але ось питання, що краще купити — 100 мл нашатирю чи 1 кг сечовини — навіть не варто, адже 1 кг сечовини за ті ж гроші вистачить на весь сезон для невеликої ділянки. Її знадобиться всього лише сірникової коробки на 10 л води.

А тепер давайте порахуємо, скільки знадобиться нашатирю для поливу огірків:

  • для розсади — 50 мл на 10 л води;
  • для рясного цвітіння — 90 мл на 10 л;
  • при формуванні плодів — 45 мл на 10 л;
  • при появі ознак дефіциту азоту — 120 мл на 10 л.

Чи не дорогувато? Як бачите, бульбашки з нашатирем будуть буквально відлітати. А кілограма селітри або сечовини вистачить надовго. Ефект однаковий. Часто селітра навіть краще. Тому, якщо більше довіряєте аптекам, то підгодовуйте нашатирем тільки розсаду — витрати мінімальні і ефект великий. А коли будете висаджувати в ґрунт пізніше, то переходьте на звичайні азотні добрива. Вони не підведуть.

Тільки обережніше з дозуваннями — можна обпалити коріння і листя. Намагайтеся, щоб розчин не потрапляв на листочки, крім сечовини — вона бадилля не обпікає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь