Полуниця на Шуварі вже коштує 60 грн за кг – ціни ще будуть знижуватись

Наразі на гуртовому ринку «Шувар» полуниця коштує 60-65 грн за кг. Можна очікувати, що ціни будуть далі знижуватися протягом червня, досягаючи свого мінімуму на початку сезону консервації, що є сприятливим часом для закупівлі ягід для зимових запасів, – каже Тетяна Попович, керівник відділу маркетингу оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» м. Львів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Шувар».

Цього року сезон української полуниці розпочався на кілька тижнів раніше через сприятливі погодні умови. Збір полуниці почався на три тижні раніше, ніж зазвичай – вже у третій декаді травня. Це стало можливим завдяки аномально теплій весні.

Ціни на полуницю на початку сезону коливалися від 100 до 150 грн/кг. Упродовж сезону, особливо ближче до його піку, який припадає на другу половину червня, ціни знижуються через збільшення пропозиції на ринку. Незважаючи на те, що цьогорічні весняні заморозки дещо пошкодили частину врожаю, очікується, що ціни будуть дуже близькими до минулорічних. Щодо сезону консервації, він зазвичай починається наприкінці червня та на початку липня, коли ціни на полуницю та інші сезонні ягоди досягають свого мінімуму. Минулого року ціни почали знижуватися вже у червні, і схожа ситуація очікується цьогоріч.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь