Поради про те, як зберегти розсаду помідорів здоровою і сильною

Розсада томатів потребує особливої уваги, щоб уникнути її витягування і жовтизни стебел. Агротехнічні прийоми можуть допомогти зберегти розсаду здоровою і стійкою, інформує Ukr.Media.

Перше, що потрібно зробити, це утеплити ґрунт. Якщо розсаду вирощують у холодному ґрунті, сіянці можуть не отримати достатнього живлення, що позначиться на їхньому майбутньому врожаї. Пінопласт з утеплювачем "дзеркальним" покриттям або спеціальні килимки для розсади з підігрівом допоможуть зберегти оптимальну температуру.

Важливо також правильно поливати розсаду. Рекомендується відстоювати воду для поливу, щоб знизити її жорсткість. Крім того, слід звернути увагу на кислотність води — для томатів рекомендується показник pH приблизно 6-6,5. Для підкислення води можна використовувати спеціальні препарати.

Щоб запобігти витягуванню розсади, необхідно організувати "холодний період". Після розпрямлення близько 70% петель можна зняти плівку з ящиків і склянок. Потім слід знизити температуру повітря на 5 градусів порівняно з оптимальною. Наприклад, якщо раніше температура становила 25 градусів, її слід знизити до 18-20 градусів.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна зберегти розсаду томатів здоровою і сильною, забезпечуючи собі багатий урожай.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь