Правильний горщик для орхідеї: особливості вибору і пересадки

Купили орхідею, а вона зовсім не росте, та ще й скидає нижнє листя? Якщо ви бачите, що орхідея зовсім маленька, у неї ще не так багато коренів, але при цьому вона росте у великому горщику, то в цьому-то і вся причина!

Орхідея неодмінно повинна рости в пропорційному їй горщику. Якщо вона знаходиться в занадто просторій для неї ємності, то вона просто не зможе освоїти такий великий обсяг ґрунту і, відповідно, перестане рости. Для маленької орхідеї досить горщика всього лише в 0,7 л, інформує Ukr.Media.

"Примірте" горщик орхідеї — коріння повинне повністю поміщатися всередину, при цьому бути трохи в обмежених умовах.

Засипте дренаж і кору.

Зверху розташуйте мох. Полийте занурювальним методом. Чому так важливо, щоб у орхідеї був відповідний їй горщик? По-перше, вона не зможе і не буде освоювати великий обсяг ґрунту. По-друге, вона почуватиметься дискомфортно. По-третє, ви не зможете правильно поливати орхідею в занадто великому горщику, через те, що ґрунт буде занадто зволоженим, і, поки він просохне повністю, коріння орхідеї вже висохне, що негативно позначиться на її стані. Тому завжди пропонуйте орхідеї пропорційний її кореневій системі горщик — це дуже важливо.

Детальніше про те, як пересадити орхідею в відповідний горщик, дивіться у відео нижче:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь