Проміжні підсумки цінових індикативів 28-31 серпня

В AgroMarketUUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 28 серпня – 31 серпня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Початок тижня розпочався із послаблення цін на зернові та олійні. Вартість сої продовжила низхідний тренд, проте вже не так стрімко, як на минулому тижні.

«Надмірна пропозиція пшениці продовжує тисну на індикативи. На олійному ринку все більше покупців в очікуванні на новий врожай. Очікується, що протягом кількох наступних днів в центральних та південних областях пройдуть дощі, які знизять вплив спеки на посіви, тому потенційно будуть сприятливі умови для збирання сої та соняшника. За прогнозом ціни на сою нового врожаю не будуть перевищувати торішні показники», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи трейдерів станом на 31 серпня до минулого тижня:

  • кукурудза – 5 312,52 грн/т (-1,27%);
  • пшениця 2 клас – 5 817,91 грн/т (-2,75%);
  • пшениця 3 клас – 5 397,44 грн/т (-2,13%);
  • пшениця фуражна – 4 700,82 грн/т (+0,08%); 
  • соя – 15 623,33 грн/т (-6,10%);

«Світовий ринок знаходився у стані відносного спокою. Ф’ючерси пшениці та кукурудзи на біржі Чикаго більшу частину тижня зазнавали послаблення. Індикативи на пшеницю формувалися на новинах щодо можливостей експорту, а вартість кукурудзи рухалась в залежності від прогнозу погоди та стану посівів. Загалом, основні країни-експортери знаходяться у сприятливих умовах для вирощування сільськогосподарських культур, окрім США, де домінує посушлива погода», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з ціновими індикативами та оглядом ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarketUUB – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь