Що робити, щоб не цвіла вода в бочці для поливу: прості хитрощі

Всі городники знають, що поливати рослини потрібно виключно теплою водою. Саме тому на дачних ділянках встановлюють бочки та інші ємності для збору і нагріву води. І чим більше ємність для поливу, тим краще. В цьому випадку ви зможете полити всі рослини, які ростуть на ділянці, теплою водою, інформує Ukr.Media.

Одна з проблем зберігання великої кількості води у відкритих ємностях полягає в її цвітінні. Особливо швидко вода зацвітає в спеку. Як не допустити цвітіння води в цій ситуації? Способи є і досить прості.

Багато дачники не хочуть поливати грядки позеленілою водою, вважаючи її недостатньо чистою і навіть небезпечною для рослин. Але, це спірний момент. Адже в зеленій воді міститься велика кількість корисних мікроорганізмів, які можуть істотно поліпшити якість ґрунту і послужити хорошим добривом для овочевих культур. Але, якщо ви все-таки не хочете, щоб вода у вашій бочці зацвіла, використовуйте ось ці прості прийоми.

Додайте в бочку мідний купорос

Він захистить воду від цвітіння. Правда, постійно користуватися таким прийомом небажано. Адже мідний купорос при поливі потрапить в ґрунт, де з часом буде тільки накопичуватися. А це не сподобається багатьом рослинам.

Крім того, такий урожай може бути навіть небезпечний для здоров'я. Так що не зловживайте цим прийомом.

Додайте у воду трохи марганцівки

Цей препарат часто використовують для побутового знезараження води. Так що від утворення зелені марганцівка її точно вбереже.

Обмежте доступ повітря до води

Накрийте бочку кришкою. Кришка захистить воду від прямих сонячних променів і від доступу свіжого повітря, тим самим не допустить появи зелені на воді. Крім того, під кришкою, в закритій ємності вода швидше прогріється, і ви зможете використовувати її для поливу.

Киньте в бочку гілочки водних рослин

Тобто тих, для яких природним середовищем існування є вода. Наприклад, кушир. Це найпростіший, безпечний і здоровий спосіб не допустити цвітіння води для поливу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь