Стартував набір на грантову програму для жінок в агробізнесі

Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі Empowering Women in Agrifood від EIT Food.

Проєкт підтримується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT), органом Європейського Союзу та реалізується за підтримки Radar Tech в Україні, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Кожна учасниця отримає фінансову допомогу в €1 тис. протягом програми на проїзд/проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти у розмірі €5 тис. та €10 тис. на розвиток власної справи.

Протягом 6 місяців на 10 обраних учасниць чекає індивідуальна робота з менторами, участь в офлайн-подіях та тренінгах, розвиток бізнес-навичок та збільшення партнерських контактів. Програма реалізується одночасно в різних країнах Європи та об’єднає понад 500 агроінноваторок.

«Наша місія — надихнути, навчити та підтримати українських підприємиць на шляху до успіху в бізнесі. Участь у програмі допоможе здобути необхідні знання для розвитку та масштабування бізнесу, а також розширити мережу корисних контактів», —зазначає директорка інноваційної компанії Radar Tech, експертка з інновацій та розвитку бізнесу, менторка стартапів та підприємців Марія Романова.

Претендентка на участь у програмі повинна відповідати таким критеріям:

 • ідентифікувати себе жінкою;
 • бути резиденткою, а у випадку наявності стартапу/компанії мати реєстрацію в Україні;
 • мати агропродовольчу бізнес-ідею або чинний бізнес, якому менш як три роки з моменту офіційної реєстрації;
 • раніше не отримувати фінансування на пропоновану ідею (інвестиції/гранти) на суму понад €60 тис.

Таймлайн програми:

 • 24 травня — кінцевий строк подання заявок;
 • 10 червня — оголошення результатів відбору;
 • середина червня — офлайн-знайомство з наставниками та експертами в м. Київ/Львів;
 • червень – листопад — індивідуальна робота з ментором, онлайн-тренінги з підприємництва, маркетингу, брендингу, продажів, фінансів

У листопаді 2024 року відбудеться:

 • фінальний форум та презентація інвесторам та журі в Києві;
 • нагородження грантами у розмірі €5 тис. та €10 тис. на розвиток власної справи чи стартапу;
 • доступ до міжнародної спільноти та інших програм і можливостей EIT Food 500+ підприємиць та інноваторок в агропромисловому секторі Європи.

Щоб долучитись до програми, потрібно пройти відбір та подати заявку на участь українською мовою до 24 травня 2024 року. Участь у програмі безоплатна. Організатор покриває всі витрати на участь.

Навчання відбуватиметься в форматі онлайн та офлайн — попередньо заплановані три зустрічі в Києві.

Для довідки: EIT Food — найбільша та найдинамічніша у світі спільнота харчових інновацій, яка працює над тим, щоб зробити систему харчування більш здоровою та стійкою. EIT Food розкриває інноваційний потенціал бізнесів та університетів, створює та масштабує агропродовольчі стартапи для виведення на ринок нових технологій та продуктів. Окрім цього, ініціатива спрямована на навчання підприємців та професіоналів навичкам, необхідним для трансформації продовольчої системи, аби ставити споживача в центр роботи, вибудовуючи довіру зі споживачами та демонструючи їм походження продуктів.

Radar Tech — інноваційна компанія, яка була створена у 2016 році як перший корпоративний акселератор в Україні та допомагає стартапам, корпораціям і екосистемам визначати свій шлях до розвитку та інновацій.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь