Тепла погода в України обвалила ціни на тепличні огірки

З початку поточного тижня ціни на місцеві тепличні огірки в Україні почали інтенсивно знижуватися. Як результат, на сьогодні українські тепличні комбінати пропонують до продажу огірки по 85-130 грн/кг, що в середньому на 15% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

За даними експертів, у більшості регіонів країни встановилася тепла сонячна погода, що призвело до зростання темпів збирання огірка в місцевих тепличних комбінатах і до стрімкого зростання пропозиції цієї продукції на ринку.

Виробники сподіваються на те, що ситуація в цьому сегменті найближчим часом дещо покращиться, але водночас оператори оптових компаній не настільки оптимістичні. На їхню думку, зростання цін на тепличні огірки найближчим часом стримуватиме сезонне збільшення пропозиції цієї продукції на ринку. До того ж, на цей час ціла низка тепличних комбінатів в Україні тільки готуються до початку збору нового врожаю овочів.

Варто зазначити, що сьогодні огірок в Україні надходить у продаж вже в середньому на 16% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. І водночас ці тепличні овочі в Україні залишаються найдорожчими серед усіх аналізованих країн регіону моніторингу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь