ТИЖНЕВИЙ ТРЕНД НА РИНКУ ЗЕРНОВИХ ТА ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період з 26 лютого по 5 березня. Про це повідомляє propozitsiya.com за інформацією УУБ

 

Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Внутрішній ринок (Україна)

На ринку кукурудзи спостерігалися коливання: спочатку ціни знизилися, а потім незначно відновилися. На українському ринку тривало коригування цін на кукурудзу в бік зниження під впливом падіння котирувань на біржах та низької активності імпортерів, що було пов’язано з втратою конкурентоспроможності українського зерна. Згодом зниження цін на українську кукурудзу сповільнилося, проте невизначеність на світових ринках продовжувала чинити тиск на внутрішній ринок. Фермери продовжували утримуватись від продажу зерна, очікуючи на зростання цін.

«На тлі того, як експортери поступово задовольняли свої поточні потреби, і зважаючи на негативні тенденції на міжнародних ринках, ціни на українську пшеницю зазнали незначних змін. Водночас обмежена пропозиція та конкуренція з боку вітчизняних переробників не дозволили цінам суттєво знизитися», – зазначають аналітики УУБ.

Зовнішній ринок (СВОТ)

У середу, 5 березня, ф’ючерси на кукурудзу, пшеницю та сою переважно демонстрували зростання, що було зумовлено поширенням інформації про можливе скасування мит США, які були введені напередодні.

«Вартість ф’ючерсів на сільськогосподарську продукцію у вівторок різко впала після оголошення про введення нових тарифів, що також спричинило значні втрати на фондових ринках. Проте, пізніше того ж дня міністр торгівлі США повідомив, що президент Дональд Трамп розглядає можливість компромісу. Зокрема, було заявлено, що він погодився на місячну відстрочку введення тарифів на імпорт автомобілів», – додають аналітики УУБ.

Зовнішній ринок (Euronext)

У середу, 5 березня, торги пшеницею на Euronext завершилися падінням цін до чергового шестимісячного мінімуму. Наприкінці торгової сесії пшениця на Euronext дещо відновила свої позиції на тлі зростання очікувань щодо оголошення Вашингтоном у середу про пом’якшення мит на деякі види імпорту з Канади та Мексики.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь