Відзавтра аграрії постраждалих регіонів зможуть податися на земельні субсидії

Подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії, розпочнеться 1 травня в Державному аграрному реєстрі.

Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Кошти у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуться виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення», — уточнили у міністерстві.

До деокупованих територій та територій, на яких завершено бойові дії, належать території можливих бойових дій; активних бойових дій (для яких визначена дата завершення бойових дій); активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких визначена дата завершення бойових дій).

«Допомогу зможуть отримати сільгосптоваровиробники окремих районів Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей. Райони визначено згідно з наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року №309», — говориться у повідомленні.

Зазначається, що заявки прийматимуться в ДАР до 30 червня 2024 року.

Про початок подання заявок за іншими напрямами державної підтримки буде повідомлено додатково.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь