В Мінагрополітики розповіли пасічникам, що робити у випадку отруєння бджіл

Мінагрополітики організувало вебінар, на якому обговорили заходи з профілактики отруєння бджіл, нові вимоги до транспортування бджіл та методику відшкодування збитків, завданих внаслідок збройної агресії рф.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Як зазначив Тарас Висоцький, проведення таких тематичних інформаційних вебінарів сприяють розвитку бджільництва. Також це зручний інструмент взаємодії державних органів з пасічниками для вироблення спільних рішень.

Перший заступник Міністра агрополітики розповів про алгоритм дій пасічника у випадку отруєння бджіл засобами захисту рослин (ЗЗР). За його словами, в першу чергу, важливо дотримуватися двох правил:

 • Пасіка повинна бути зареєстрована – мати паспорт.
 • Пасічнику треба звернутися з відповідною заявою про отруєння до Комісії.
 • Після цього Комісія із встановлення факту отруєння бджіл проводить відповідні дії і надає рекомендації.

  «Комісія встановлює причини отруєння бджіл. Зокрема, відбирає проби для проведення лабораторних досліджень. Важливо, щоб доказова база була зібрана, відповідно до закону. Це необхідно, щоб порушник був покараний», – зазначив Тарас Висоцький.

  Він також зауважив, що згідно з новими правилами, особи, що застосовують ЗЗР, повинні надати представникам комісії доступ до земельних ділянок для відбору проб.

  Джерело: propozitsiya.com

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь