Вирощуємо огірки на підвіконні й 1 травня насолоджуємося хрумким овочем

Огірки — та культура, яку можна вирощувати навіть удома. Причому їхній урожай вийде зібрати досить рано — вже на травневі свята, якщо посіяти насіння на початку березня, інформує Ukr.Media.

Але важливо пам'ятати, що для вирощування в кімнатних умовах підійдуть тільки партенокарпічні гібриди, що утворюють плоди без запилення.

Перед посадкою насіння потрібно підготувати. Його опускають у міцний розчин марганцівки, а потім загорнути у вологу тканину на день-два, щоб проклюнулося.

Як тільки паростки з'являться, насіння висаджують у розсадні стаканчики.

Важливу роль відіграє і ґрунт, у який потрібно садити насіння огірків. Ґрунтову суміш готують з однакових частин перегною, торфу, дерну і дрібної тирси. Не завадить додати на відро такого субстрату столову ложку нітрофоски й чайну ложку сечовини.

За п'ять хвилин до посадки, землю в стаканчиках треба полити гарячою водою. Потім у них розміщують по одній насінині, засипати шаром ґрунту на кілька сантиметрів і поставити в тепле місце з температурою 20-25 градусів. Відразу після появи сходів, стаканчики слід встановити на підвіконня під сонце, але без протягу.

Для гарного росту огірків і врожаю температура вдень має бути 20-22 градуси, а вночі — 15-16 градусів вище нуля. Під час активного росту розсаду треба поливати двічі-тричі на тиждень теплою відстояною водою, оскільки ґрунт увесь час має бути вологим.

Через пару тижнів після появи сходів розсаду потрібно підживити сечовиною з розрахунку чайна ложка на 3 літри води. Друге підживлення — через тиждень після першого. Використовують такий розчин — чайна ложка нітрофоски, стільки ж деревної золи і три літри води.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь