Воєнний стан не завадив створити на Рівненщині 80 нових фермерських господарств

На сьогодні у Рівненській області діє 411 фермерських господарств, 80 з них створили під час воєнного стану. Більше 10 фермерів зі зброєю в руках обороняють нашу землю. Є й такі господарники, які воюють і на відстані продовжують керувати своєю справою.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на congress.gov.ua.

«У загальній структурі фермери виробляють: картоплі – 40 відсотків, чверть – овочі, зернові та зернобобові – 11 відсотків. Також у господарствах утримується 1,8 тис. корів та понад 2,5 тис. свиней. Пріоритетними напрямами залишається вирощування овочів, ягід, культур олійної та зернової групи», – розповів заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан.

Створюються на Рівненщині і сімейні фермерські господарства. Вони є у 27 громадах області. Найбільше в Острозькій та Костопільській ТГ – по шість господарств. Більшість з них розвивають молочне скотарство.

Олександр Кохан додав, що фермерські господарства області є активними учасниками державних програм підтримки. У 2024 році також діятиме декілька напрямів підтримки – гранти, дотації та субсидії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь