Чоловік показав жебрака, який обманював перехожих, він лив перед ними сльози, але як тільки ті йшли, показував своє справжнє обличчя

Чоловік зняв на вулиці жебрака, який дуже вправно обманював жалісливих перехожих, просячи милостиню. Жебрак убивався і лив сльози, благаючи людей допомогти йому грошима, але варто було їм повернутися спиною, як одразу бідняк змінився їм в обличчі. І це гра, гідна «Оскара», інформує Ukr.Media.

Хазик Абдуллах припаркував свою машину під мостом і став свідком цього спектаклю. Там, на сходах, сидів бідняк, якій просив у перехожих милостиню. Він лив сльози та всіляко показував своє безвихідне становище, але в його грі був один недолік, який і розкрив нещирість страждань жебрака. Хазик зняв все це на відео та опублікував у фейсбук, щоб поділитися з підписниками талановитою схемою шахрая.

  • Це сталося в Муаре. Ось, ділюся сьогодні. Що ви думаєте про цю ситуацію? Цей чоловік так плакав, але, коли люди проходили, він переставав. Ох вже цей народ. Куди дивиться поліція?

Кожного разу, коли на горизонті з'являлися потенційні "жертви", чоловік починав плакати, простягаючи миску для пожертвувань. Але варто було тільки людям пройти мимо, він одразу змінився в обличчі, озирався по сторонах і злодійкувато ховав всі пожертвувані купюри по кишенях.

Відео менше ніж за тиждень набрало пів мільйона переглядів.

Користувачі соцмережі різко засудили таку поведінку, а самого жебрака назвали ледарем, який воліє клянчити гроші замість того, щоб працювати.

  • Він буде просити все більше і більше… Не заохочуйте таких ледарів і далі паразитувати… Ті, хто нічого не роблять, зазвичай добре живуть… Не дозволяти їм байдикувати — хороша справа.

І коментатори навіть зуміли приблизно визначити суму, яку за час відео вдалося зібрати чоловікові.

  • Відео триває хвилину і 48 секунд, за цей час він заробив 12 рінггіт (майже 80 гривень)… А скільки у нього вийде через три години…

З іншого боку, чоловік під мостом дійсно міг бути жебраком, яким дуже потрібні гроші, просто йому доводиться показувати сильні емоції, щоб викликати співчуття перехожих.

  • Це така стратегія. Так вже бідним доводиться себе вести для того, щоб викликати емоції у людей, і отримати гроші.
  • Було б непогано простежити, як чоловік повертається додому. Може, люди у Мережі знають, де він живе: під мостом або у власному будинку…

Але навіть якщо у бідняка і правда немає власного будинку, у нього точно є акторський талант, який також відзначили люди, які подивилися відео.

  • Ну і? Дайте чоловікові «Оскар», що йому ще треба?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь