Дружина хотіла забрати бізнес чоловіка під час розлучення. І він вирішив проблему радикально — за допомогою паперової бомби

Чоловік розповів про те, як виконав запити колишньої дружини буквально — та так, що вона про це дуже пошкодувала. Його історія не тільки показує, що іноді треба бути обережним у своїх бажаннях, але і вчить, як зробити справжню бомбу з документів. Паперова бомба — в сенсі, що вона була під тиском, варто було розрізати стрічки та папір буквально розлетівся б всюди, інформує Ukr.Media.

На сайті Reddit існує підрозділ під назвою Malicious Compliance ("Шкідлива відповідність"). У ньому користувачі діляться розповідями про те, як вони надто дослівно виконували прохання інших людей — так, щоб ті про це дуже пошкодували.

Так, користувач Reddit опублікував свою історію. Самі події, описані автором, сталися, за його словами, приблизно півтора року тому, але він знову натрапив на документи, про які йде мова, і вирішив поділитися з людьми своїм досвідом про розлучення — дуже дивним.

"Я проходив через неприємне розлучення, причому дошлюбний контракт зник, а моя колишня почала загрожувати моєму маленькому бізнесу. Мені прийшли документи від її адвокатів, і вони запросили купу інформації про мою справу. Банківські операції, податкові декларації та всі документи, що стосуються продажу або придбання активів. Спочатку я спробував піти на поступки та сказав, що це надмірні вимоги, але вони відповіли ще більш жорстко. Тоді я як аргумент заявив, що відмовляюся надавати інформацію, яка може завдати шкоди моєму бізнесу. Нарешті, ми домовилися, що до моїх записів будуть мати доступ тільки адвокати", — розповів чоловік.

От тільки автор поста виявився не такий простий. Домовившись про документи, він уточнив у кількох адвокатів, як саме їх слід надати.

"Я запитав кількох адвокатів, як треба дотримати цю вимогу. Коротко: на кожен із запитів треба було відповісти окремо, я не міг просто кинути всі свої відповіді в одну коробку", — додав він.

Чоловік вирішив відповісти адвокатам дружини з таким завзяттям, якого вони не очікували. Він знайшов всі документи, які відповідали б їх запитам. І, оскільки справа безпосередньо зачіпала його бізнес, він витратив час своїх співробітників і гроші компанії на підготовку відповідей.

"Отже, я роздрукував банківські виписки та звіти за сім років для десяти рахунків. Зібрав їх у купу і перетасував. Одна відповідь на один запит. Оскільки це інвентаризаційний бізнес, кожна операція з продажу — це зміна активу, тому в цей запит я додав всі свої записи про продажі.

Я роздрукував величезні помаранчеві ярлики з позначенням справи, запиту та написом "ділові документи, читати лише адвокатам", потім я зв'язав стопки документів в купи заввишки близько фута, обернувши їх пакувальними стрічками.

Вийшла справжня паперова бомба, яка обійшлася приблизно на три тисячі аркушів паперу. Як тільки ви розріжете стрічки — все розсиплеться. І ніяких коробок, щоб скласти їх туди", — сказав користувач.

Автор поста доклав фотографію того, що у нього вийшло, і виглядає це дуже масштабно.

"Отже, в останній день після полудня я доставив групі дорогих адвокатів пікап, завантажений купою документів. І вони почали панікувати, побачивши купу паперу, яка з'явилася в їх конференц-залі. Всі свої особисті документи та відповіді на дрібні запити я спеціально поклав на саме дно.

У всьому місті не набралося б грошей, щоб заплатити адвокатам за те, щоб вони хоча б доторкнулися до цього безладу, не кажучи вже про те, щоб розібрати його.

Незабаром після цього ми з дружиною зійшлися на умовах розлучення, і я послав своїх співробітників забрати документи — їх так ніхто і не відкрив", — сказав чоловік.

І користувачі Мережі прийшли в захват від такої історії. Пост набрав тисячі переглядів, а в коментарях люди почали уточнювати деталі цієї справи.

А ще в процесі обговорювання з'ясувалося, що така витівка не скрізь зійшла б автору з рук.

В США подібна ситуація докладно регламентується. Документи треба оформити в тому порядку, в якому вони зберігаються під час ведення бізнесу. Судді не дурні, і зрозуміли б, що ви не тримаєте свої документи в такому безладі у звичайний час.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь