Головні ознаки, за якими можна визначити, чи дійсно чоловік успішний, або він прикидається

Є безліч чоловіків, які лише прикидаються багатими і успішними. Вони роблять це для того, щоб справити враження на жінок. Психологи розповіли, як відрізнити по-справжньому успішного чоловіка від обманщика, інформує Ukr.Media.

Помилкові бренди

Багато людей носять одяг, який лише злегка нагадує якісний і оригінальний. Якщо ви не вмієте відрізняти підробки від справжнього брендового одягу, вам варто цьому навчитися. Є безліч чоловіків, які таким чином намагаються виділитися, здатися багатими і успішними.

Стриманий стиль

У зовнішньому вигляді успішного чоловіка буде найменша кількість кричущих ноток. Не буде яскравих принтів, блискучих коштовностей. По-справжньому успішні чоловіки одягаються стримано, тому що прекрасно розуміють, що справжня краса і багатство — це їх внутрішній світ, інтелект. Статусні чоловіки досить часто виглядають стильно. Іноді вони одягаються навіть просто лякаюче, але зате не втрачають загального стилю і не виходять за рамки стриманості.

Він багато хвалиться

Багаті чоловіки на першому побаченні і на початку відносин не кричать про свій заробіток. Ті ж, хто хочуть здаватися успішними, тільки й говорять про машину або новий телефон, знаходячи все нові і нові приводи поговорити про гроші.

Він дуже багато і нерозважливо витрачає гроші

В такому разі можна зробити два висновки. Перший: чоловік дійсно багатий, але отримує гроші від своїх батьків. Другий: він абсолютно не вміє поводитися з грошима, що не властиво жодному успішному чоловікові. Так чи інакше, але і той, і інший факти говорять про одне: це не той, хто вам потрібен. Це або інфантильний хлопчик з запасом готівки в кишені, подарованими батьками, або це той, хто хоче вразити вас своїм брехливим статусом, якого просто не існує.

Він не розумний

Дурень ніколи не стане багатим, а навіть якщо і стане, то швидко все втратить. Саме тому не буває тупих, але багатих чоловіків. Якщо вам нема про що з ним поговорити, варто просто знайти іншого, тому що цей прикидається тим, ким не є.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь