Як ми самі відштовхуємо від себе гроші

Запорука успіху полягає не тільки в професіоналізмі, особистих якостях і амбіціях, але і в типі мислення. Розбираємося як його визначити і як саме він впливає на життя і матеріальний добробут, інформує Ukr.Media.

У будь-якій сфері є люди успішні і не дуже — одні легко домагаються цілей, а інші можуть роками чекати шансу і так його і не дочекатися, одним варто звільнитися, як нові пропозиції починають активно надходити, а інші можуть довгий час чекати хоча б одного відгуку. При цьому найчастіше це не пов'язано ні з професіоналізмом, ні з якимись спеціальними навичками, ні з мотивацією. Розбираємося чому так відбувається і в чому криється справжня причина проблеми.

Насправді причина цього явища криється в мисленні, яке притягує події, людей, обставини і навіть неприємності — іншими словами, ваші думки і внутрішні установки притягують у ваше життя те, що ви маєте в цей момент і з яким настроєм йдете вперед. В цілому, на життя можна дивитися з декількох сторін: одні будуть бачити те, що світ багатий, а грошей, щастя і любові вистачить всім. Але комусь всього цього буде катастрофічно не вистачати, і таким людям завжди живеться складніше, оскільки вони живуть з постійним відчуттям дефіциту.

Зазвичай, вони знаходять собі друзів зі схожим вектором мислення і разом починають нарікати на життя і його несправедливість, в той час як успішні особистості прагнуть оточити себе позитивними і ерудованими людьми, щоб разом йти до розвитку і особистісного зростання. Саме тому багаті, зазвичай, стають ще багатшими, а бідні — біднішими.

Тип мислення є орієнтиром у всіх сферах життя людини — він впливає на ваше ставлення до проблем, на те, як ви дивитеся в майбутнє, як оцінюєте сьогодення і як поводитеся з фінансами. Останній пункт має особливе значення, оскільки саме ставлення людини до грошей впливає на його матеріальний добробут. Хтось, наприклад, планує, на що витратить велику суму, інший будує покрокові схеми, які примножать його багатство, а третій буде боятися грошей і їх втрати, що в підсумку не дасть йому розбагатіти. Важливо розуміти, що гроші мають свою енергію, і те, як ви до них ставитеся, і визначає ваш тип мислення.

При цьому тип мислення впливає не тільки на фінансову частину життя. Проаналізуйте, хто складає ваше оточення, які теми ви зазвичай обговорюєте, в які ситуації потрапляєте, як ви вирішуєте проблеми. Якщо ви весь час незадоволені погодою, природою, життям, суспільством, урядом, то, швидше за все, проблема полягає в вас самих — у вас переважає мислення дефіциту.

Замість того, щоб радіти життю і тому, що ви маєте, ви весь час перебуваєте в стані невдоволення і негативу. Це — отвір в посудині, з якого весь час витікає ваша внутрішня енергія.

Важливо розуміти, що неможливо змінити своє становище, прочитавши одну мотиваційну книгу або відвідавши лекцію успішного оратора — якщо ви хочете змінити даність, подивитися на життя під іншим кутом і поміняти бачення світу, необхідно поміняти спосіб мислення. Саме він відповідає за наш успіх, мотивує і приносить перемоги в найскладніші моменти, проте змінити його не так просто. Спробуйте почати з малого — навіть визнання своїх помилок і прийняття свого типу мислення допоможе встати на правильний шлях і зробити перший крок на шляху до нової реальності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь