Як правильно підмітати підлогу, щоб гроші текли в будинок рікою

Не багато людей хочуть ділитися своїми секретами залучення багатства. Але практикуючі знавці цієї справи готові розповісти вам, як потрібно правильно підмітати підлогу в будинку, щоб залучити в будинок багатство й успіх, інформує Ukr.Media.

У чому суть?

Сьогодні багато людей вивчають даоську практику з освоєння простору. В основу фен-шуй лягло поняття енергетичного обміну предметів і речей, які знаходяться в загальному потоці з людиною. Щоб люди могли перебувати в цьому світі в щасті та гармонії з собою, важливо знайти сприятливий потік енергії «ци». Дану науку заведено вважати недостовірною, але багато країн Сходу живуть так давно, дотримуючись приписів правил даної практики.

Сьогодні ми поговоримо про одну з порад фахівців фен-шуй, яка спрямована на щастя і достаток в будинку. Практики впевнені, що якщо підлогу в будинку підмітати не за правилами, то можна разом зі сміттям вимести з дому грошову удачу. Тому, підлогу в будинку потрібно підмітати правильно, згідно з приписами по фен-шуй. І ось, що слід робити.

Три правила багатства

Для того, щоб знайти енергію «ци» спрямовану на щастя і збільшення доходу, потрібно дотримуватися всього трьох правил, коли ви починаєте прибирання. Ось вони:

1. Знайдіть "Червоний Кут". Він знаходиться в південно-східній частині вашої квартири.

2. Починайте підмітати підлогу від вхідних дверей за годинниковою стрілкою, закінчуючи в червоному кутку.

3. Найкраще придбати щітку або совок червоного кольору. Якщо у вас віник, то ви можете пов'язати на нього червону стрічку. Чому все повинно бути червоного кольору? Тому, що саме червоний колір володіє магнітними властивостями для грошей.

Поради для господині

Щоб гроші у вас не йшли, важливо також дотримуватися ще деяких порад. Наприклад:

  • Не виносьте сміття після заходу сонця.
  • Викиньте всі рвані речі та биті предмети.
  • Ставте віник в кут прутами вгору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь