Як вчинити жінці, якщо чоловік не хоче працювати: корисні поради

Останнім часом проблема з пошуком роботи є особливо гострою, проте ще більшого масштабу вона набуває у той момент, коли людина звикає до свого становища і їй стає навіть комфортно у такому "підвішеному" стані. Особливо неприємно, якщо такою людиною виявляється чоловік, якого ви вважали "надійним плечем" і людиною, на яку можна покластися. Іноді ніякі вмовляння і скандали не здатні переламати ситуацію. Ми з'ясували, як саме вчинити, якщо і у ваших відносинах чоловік перекладає усі обов'язки, у тому числі і фінансові, на жіночі плечі, інформує Ukr.Media.

Тверезо оцініть ситуацію

Не завжди тривалий пошук роботи дорівнює лінощам. Крім того, якщо ви бачите, що чоловік докладає багато зусиль для того, щоб вирішити проблему, для скандалу просто немає приводу. Не квапте події, адже для пошуку дійсно гідного місця треба постаратися і проявити терпіння. Зовсім інша ситуація складається у разі, коли чоловік усіма способами уникає розмови про пошук роботи і нічого не робить для того, щоб наблизитися до мети. У цьому разі також не варто закочувати скандал — сідайте за "стіл переговорів". Адекватний чоловік, який цінує ваші відносини, обов'язково прислухається до ваших прохань і відреагує тим, що почне вирішувати проблему, яка не дає вам обом спокою.

Розкажіть про свої почуття

Так, якщо партнер ігнорує ваші переживання, у душі може з'явитися злість і навіть справжнісінька ненависть до людини, яку ви зовсім нещодавно "носили на руках". Звинувачень і їдких коментарів у такій ситуації не уникнути, проте ви можете лише розлютити партнера у відповідь. Не сипте звинуваченнями, замість цього розкажіть, наскільки вам складно і яким ви бачите вихід з ситуації, що склалася, наприклад, пошук партнером місця роботи.

Не перетворюйтеся на "матусю"

Найнеприємніше, що ви можете зробити — почати шукати роботу за нього. Але ви лише робите "ведмежу послугу" своєму обранцеві, адже чоловік буде вважати, що пошук роботи важливий для вас, тоді чому він повинен напружуватися. Як ви розумієте, стимулу ваші дії йому точно не додадуть. Крім того, навіть якщо ви знайдете відповідне місце, за будь-якої нагоди партнер буде нагадувати, що це саме ви знайшли йому роботу, де "його не поважають/не збираються платити/колеги не відповідають його рівню" і т. д.

Надайте підтримку

Звичайно, ми говоримо про ті випадки, коли чоловік дійсно прагне вирішити проблему, але поки не домігся у цьому успіху. Для будь-якої людини важлива підтримка, особливо для зневіреного чоловіка, тоді чому б не підтримати його замість того, щоб вкотре уточнювати, коли вже він вийде на роботу. Будьте тактовнішою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь