Вчені давно довели, що наш мозок діє відповідно до часу: може концентруватися на одній задачі приблизно однаковий час, втомлюється через певний час, активніше всього деякий час — і так далі, інформує Ukr.Media.
Тому багато топменеджерів великих корпорацій для оптимізації роботи користуються саме правилами тимчасових проміжків.
Зараз ми розповімо про три найвідоміші з них:
Правило 30 секунд
Вам знайома ситуація, коли ви довго не можете вирішити якусь задачу і пошук рішення займає часом години або навіть дні? Спробуйте це правило: Якщо завдання стопориться, шукайте рішення не більше 30 хвилин, а після переходьте до наступного завдання, звичайно, якщо це — не термінове.
Через час поверніться до нього, наш мозок здатний шукати відповіді в автономному режимі. Швидше за все, ви вирішите це завдання навіть швидше, ніж за 30 секунд.
Правило 2 хвилин
Напишіть список справ на день, внесіть туди все. А тепер скажіть собі чесно: які із справ займуть у вас не більше 2 хвилин? Виконай їх всі, і ви здивуєтеся, адже ваш список "схудне" приблизно на 80%!
Все тому, що багато завдань видаються нам великими та об'ємними, тому що ми не хочемо їх робити. А правда в тому, що вони вирішуються набагато швидше, ніж ви тягнете час, щоб до них приступити.
Правило 15 хвилин
Найважливіше, головне і найскладніше завдання робіть в перші 15 хвилин робочого часу. Навіть якщо ви його не закінчите у цей часовий проміжок, сам початок позбавить вас від тривалої прокрастинації.
Швидше за все, ця справа теж буде зроблена швидше, ніж без правила 15 хвилин.
Це прості лайфхаки, які прискорять вашу роботу мінімум у два рази!
Джерело: ukr.media