Молодий мільйонер пояснив, чому багато хто так і залишається бідним

Стати мільйонером, заробити мільйон — такі мрії відвідують багатьох. Але життя влаштоване так, що в ньому за все треба платити свою ціну. Чим більше людина концентрується на матеріальних благах, тим імовірніша відсутність у нього вміння радіти елементарним життєвим ситуаціям. 32-річний мільйонер пояснює дивно просту причину, по якій люди не стають багатими і перестають хотіти цього, інформує Ukr.Media.

Стати мільйонером — мрія багатьох. Але як людина приходить до такого багатства, залишається прихованим для більшості людей.

Грант Сабатьє, 32-річний підприємець з США, пояснив, що стати мільйонером легше, ніж здається. Головна умова здійснення будь-якого бажання — дуже захотіти цього.

Мабуть, перша помилка в тому, що багато молодих людей просто не реалізують свій потенціал.

"Більшість людей кажуть, що хочуть цього, але насправді вони цього не хочуть", — говорить Сабатьє.

На його думку, багато молодих людей не можуть нести тягар ведення бізнесу і занадто рано кидають справу, як тільки виникають перші труднощі.

Для Сабатьє відкриття бізнесу означає повну зосередженість і наполегливу працю. Протягом декількох років він інвестував у свою компанію до 100 годин свого часу на тиждень, а це означало, що він втрачав багато можливостей побачитися з друзями або поїхати у відпустку. Фактично обмінював життя на заробіток.

Працюючи повний день в компанії, він заробив всього 500$. А від продажу веб-сайту додатково отримав 50 000$. Тому він рекомендує починати з якомога більшої кількості додаткових робочих місць, щоб в підсумку знайти фаворита у фінансовому відношенні і переключитися на нього.

32-річний чоловік вважає, що робота змушує нас обмінювати більшу частину життя на гроші. Він став значно більше цінувати свій час, намагаючись заробити якомога більше грошей. Щоб не тільки накопичити, але і примножити, потрібні вкладення. Він завжди намагається інвестувати від 60% до 80% свого доходу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь