На які речі не треба звертати уваги, якщо ви хочете розвивати кар’єру

Шлях до успіху завжди сповнений протиріч, особливо якщо йдеться про жінку. Захоплені кар'єрою — вас звинувачують в егоїзмі; сидите на улюбленій, але низькооплачуваній роботі — картають за відсутність амбіцій і розвитку. Крім конкретних матеріальних перешкод, нам заважають власні переконання, чужі поради і близькі люди. Ось на що не варто звертати уваги, якщо хочете самореалізуватися, інформує Ukr.Media.

Невдачі інших людей

Важливо тверезо оцінювати свої ризики і враховувати досвід інших людей. Але не давайте чужим невдачам впливати на вашу впевненість. Те, що у вас перед очима не виявилося успішних прикладів, не означає, що ви задумали щось неможливе.

Ви можете помилитися, а можете й не помилитися, але ви не дізнаєтеся цього, поки не спробуєте. Навіть, якщо все закінчиться провалом, цей досвід дасть нові рішення і підштовхне до наступного кроку.

Соціальне несхвалення

Ще одна перешкода на шляху до мрії — суспільне несхвалення. Коли сфера, в якій ви плануєте розвиватися, пов'язана з певними стигмами, будьте готові боротися зі страхом не сподобатися оточуючим або зіпсувати свою репутацію.

Це не обов'язково галузі, пов'язані з відверто табуйованою тематикою, такі як інтимна індустрія. У нашому суспільстві, щоб отримати соціальне несхвалення, достатньо бути не як усі — наприклад, зайняти керівну посаду в компанії, де працюють переважно чоловіки, або просто вибрати "не жіночу" з точки зору оточуючих професію.

Найбільший вплив на світ роблять люди, які розсовують межі прийнятного. Коли ви стикаєтеся з негативною реакцією, пам'ятайте, навіщо ви займаєтеся тим, що вибрали, і оточіть себе прихильниками.

Гроші

Складно взагалі не думати про фінанси при виборі роботи. Але до тих пір, поки ви можете забезпечити собі відносно комфортне життя, гроші не повинні визначати вашу кар'єру.

У світі завжди буде більш високооплачувана робота, ніж у вас. І люди, які домоглися більш високих посад. Але, якщо ви займаєтеся тим, що радує, надихає, і при цьому можете дозволити собі смачну вечерю і ненудний відпустку, — ви вже успішні.

Сім'я

З дитинства ми звикаємо підсвідомо робити те, що порадує людей, від яких ми залежимо — батьків та інших членів сім'ї. У багатьох цей імпульс зберігається в дорослому житті. Таким людям складно відстоювати незалежність і слідувати своїм бажанням, якщо їх не схвалюють рідні.

Сім'я могла вплинути на те, яку освіту ви отримаєте. Можливо, батьки вклали багато сил і засобів, щоб зробити з вас лікаря або юриста. Попри все це, ви не повинні відповідати їхнім очікуванням. Вони можуть не вірити у вас, не підтримувати і навіть заважати, але тільки ви знаєте, як зробити себе щасливими. Згодом, коли рідні побачать, що ви реалізувалися і займаєтеся улюбленою справою, вони приймуть вас.

Власні невдачі

Учіться отримувати мотивацію від своїх провалів. Якщо ви помилилися — це шанс зробити все ще краще, ніж було. Ви зможете знаходити конструктивні рішення і розвиватися, тільки коли сформуєте позитивний погляд на невдачі. Вони, як відомо, є частиною будь-якого успіху.

Ваш партнер

Як багато хороших надихаючих цілей розбилося об шлюб, у якому партнер впевнений, що займатися сім'єю і домом — виключно жіночий обов'язок. Або переконаний, що дівчина не повинна заробляти більше хлопця. Або сприймає ваш успіх як власну поразку.

Відносини повинні підтримувати вашу впевненість у собі, давати сили, а не ставати перешкодою. Не дозволяйте хлопцеві відрадити вас від проходження шляху до своєї мрії. Можливо, він просто не може терпіти поруч сильну жінку, але вашої провини в цьому немає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь