Ось головна причина по якій багаті примножують свій стан, а бідні багатшими не стають

Одна з причин, по якій деякі люди-багаті і примножують свій стан, а інші — бідні і багатшими не стають, полягає в різному мисленні цих груп людей. Тільки уявіть, що 3% багатіїв володіють 96% світового багатства, а 96% людей ділять між собою 4% ресурсів що залишилися! Чому так відбувається і що можна зробити, щоб вибитися з переважної більшості людей, інформує Ukr.Media.

Питання полягає в менталітеті, або ж так званому складі розуму і способі мислення. Ми розповімо про 5 складових, які і відрізняють бідних від багатих.

Безпека і свобода

Розділимо людей на бідних і багатих для нашої розповіді. Почнемо з бідних. Їх мислення орієнтоване на те, щоб зробити кожну галузь життя максимально безпечною: на роботі, в спілкуванні і поведінці. Ці люди сконцентровані на тому, щоб зібрати якомога більше грошей, зберегти їх і не витрачати даремно, причому відкладені грошові знаки з часом втрачають свою цінність через інфляцію, яка їх нещадно зжирає.

Ну як можна чекати якихось досягнень, ведучи такий обережний спосіб життя? Безпека в будь-який момент може бути порушена, навіть на самій, здавалося б, спокійній роботі. Можна поставити підпис не в тому місці, отримати травму, або взагалі фірма, в якій ви працюєте, раптово може розоритися. Відносини теж не можуть гарантувати повного спокою, адже ви ніколи не дізнаєтеся, що ж діється в голові іншої людини.

Якщо говорити про багатих людей, то вони не бояться ризикувати і ставити на кін все, що мають. Деякі з них неодноразово втрачали стан, а тоді піднімалися на ноги і ставали значно багатшими, ніж раніше. Кожен день вони проживають як останній, отримуючи максимальні емоції, вони розуміють, що життя — дуже непередбачувана штука, щоб відкладати їх на завтра.

Що для нас фінансова свобода? Це розпланований бюджет, в якому є місце для того, щоб побавити себе. Для цих людей — можливість розпоряджатися фінансами так, як заманеться, не плануючи покупку нової пари штанів на два місяці вперед. Ніщо в нашому житті не можна передбачити, так що часом краще ризикнути і не думати про те, що ж буде в разі поразки, ніж сидіти і шкодувати, що в певний момент життя не пішов на ризик.

Розуміння різниці грошей і багатства

Люди з малим достатком завжди зосереджені на зароблянні грошей, для них валюта — головний показник багатства. Проблема полягає в тому, що гроші — це папірці, які з часом втрачають свою цінність. Бідні люди не вірять на користь інвестицій, в те, що вкладення можуть принести з часом дохід. Ці персони націлені на те, щоб збирати, збирати і ще раз збирати шекелі, задовольняючи внутрішнього єврея. Економія ж є найбільшим і вирішальним фактором, яким вони керуються по життю, а ризикувати і вкладати гроші куди-небудь — заняття не для цих хлопців.

Багаті ж люди працюють над тим, щоб створити багатства, а не грошову масу і завжди інвестують в інтелектуальні або матеріальні речі. У чому різниця грошей і багатства? Гроші — всього лише фізична валюта, яка з часом знецінюється і не представляє великої цінності, а багатство — це те, що передається з покоління в покоління і не втрачає своєї цінності. Наприклад, 4 000 000 на банківському рахунку — це гроші, а володіння будинком за 4 000 000 — це багатство, оскільки його вартість не буде падати з часом.

Швидкі результати і миттєве задоволення

Отримувати швидкий, можна сказати, миттєвий результат від своєї діяльності — це те, на чому зосереджені небагаті люди. Вони хочуть заробляти все більше і більше грошей, не маючи чіткого плану дій і мети, для чого ж їм потрібні фінанси. Вони не здатні садити насіння своїх старань сьогодні і чекати стільки, скільки буде потрібно, щоб це насіння виросло в результат, який потім принесе заробіток. Їх цікавить лише миттєвий дохід, який здатний задовольнити сьогоднішні потреби.

Люди, націлені на перспективи хорошого заробітку, дуже терплячі. Звичайно ж вони б хотіли мати миттєвий фінансовий потік, який забезпечить всі потреби, але розуміють, що це неможливо. Багаті персони можуть відкладати задоволення, щоб трохи пізніше багаторазово його примножити. Якщо ви хочете домогтися успіху в своєму житті, то прийміть той факт, що доведеться почекати, щоб деякі вкладення почали приносити прибуток. І усвідомлюйте, що перед тим, як ви досягнете успіху, доведеться зазнати не однієї поразки.

Використовувати свій час або продавати його

Сьогодні ми потрапляємо в пастку, продаючи свій час. Саме суспільство вчить нас тому, щоб брати за години, які ми приділяємо комусь, гроші. Але чи правильна це позиція?

Бідні завжди шукають можливість, як би вигідніше продати свій час, замість того, щоб використовувати його на благо собі. Нас вчать тому, щоб працювати на власників бізнесу, а не бути ними, вчать, як стати хорошим співробітником, а не найняти такого. Зрештою нас вчать працювати за гроші, а не робити так, щоб наш капітал робив на нас.

Правильним же підходом, яким користуються персони, які досягли успіху, є те, що продаючи свої послуги не вийде сколотити величезні статки. Замість того, щоб вкладати в роботу свій особистий час, вони вкладають час інших людей, оплачуючи їх час і трудовитрати. Дохід, який принесуть працівники, багаторазово перевершує той, який міг би заробити він поодинці. Звільніть свій час, використовуйте його як слід і платіть іншим за те, що вони витрачають свій час на вас.

Найголовніше

Всі перераховані вище фактори є дуже важливими, але є одна відмінність, яке має першорядне значення. Небагаті завжди шукають відповідь на питання: як заробити більше грошей? Як стати успішним? Як почати робити щось нове і заробити на цьому? І від оточуючих чують такі відповіді: знайди нову, більш високооплачувану роботу, піди на курси підвищення кваліфікації. Так ми знову і знову намагаємося торгувати своїм часом, лише покращуючи його якість, сподіваючись на миттєвий результат і більший заробіток. В цьому і полягає проблема того, що неможливо покинути цей порочний цикл, який тримає нас в рамках певного доходу. Необхідно справжнє бажання вийти з цього циклу і звільнитися від нього — саме цим і відрізняється менталітет багатої людини.

Багатий шукатиме відповідь на питання "навіщо?". Він дає бачення того, для чого потрібно заробляти гроші, на що їх витрачати і куди вкладати. Потім вони запитують себе "як?": як використовувати людей для того, щоб отримати прибуток, як використовувати людей, які володіють навичками і знаннями, а саме кваліфікованих, але бідних людей? Після того, як побудували плани і знайшли потрібних людей, слідує третій крок. Необхідно запастися терпінням, без якого не буде успіху. Після того, як всі завдання виконані, багаті люди отримують і дохід і багатство, що робить їх незалежними від грошей і дає свободу в часі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь