П’ять важливих причин, чому чоловік повинен віддавати зароблені гроші жінці

Більшість чоловіків вважають, що жінка здатна витратити всі зароблені ними гроші за один день і часто звинувачують дружин в марнотратстві. Але насправді є вагомі причини, чому гроші в сім'ї повинні зберігатися саме в руках жінки, інформує Ukr.Media.

 • Згідно ведичної астрології, дружина — це прояв Лакшмі, богині достатку і процвітання. Тому матеріальні блага, які заробив чоловік, краще зберігаються і примножуються в руках дружини.
 • З давнини в віруваннях і укладах життя різних народів вважалося, що коли грошима володіє чоловік, то він багато думає про них, і це заважає йому заробляти. Чоловікам потрібна світла голова, ясний розум і тверезе мислення, а не розум, затуманений грошима.
 • Коли грошима розпоряджається чоловік, то його дружина, не знаючи про кількість грошей, хоче, щоб той витрачав на неї більше коштів. Чогось не отримуючи, вона думає, що її чоловік скупий і жадібний. Коли ж сімейний бюджет потрапляє в руки жінки, то в родині починається справжній порядок і розумна економія, так як дружина вже психологічно не може дозволити собі зайвого, так як їй доручено зберігати гроші і розумно ними розпоряджатися.
 • Жінці підвладна особлива магія притягування грошей. Вона вміє правильно поводитися з грошима на енергетичному рівні. Більшість жінок охайніші і організованіші чоловіків, а це значить, що і в сімейному бюджеті буде завжди порядок, а гроші це люблять.
 • Коли жінка витрачає гроші, вона робить це так природно! При цьому вона стає щасливішою і впевненішою в собі, роблячи щасливим і свого чоловіка.
 • Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь