Що буде з курсом долара до кінця року: експерти дали прогноз

Старший аналітик Forex Club Андрій Шевчишин вважає, що на даний момент немає передумов для значного падіння гривні по відношенню до долара, передає Ukr.Media.

"На кінець року я зберігаю свій прогноз 27,5-28,5 грн / $ 1. Для більш високого курсу долара поки не бачу передумов", – сказав експерт.

С ним также согласен член исполкома Украинского общества финансовых аналитиков Виталий Шапран, спрогнозировав цену на доллар в районе 25-29 гривен, в случае "если Минфин не преподнесет сюрпризов".

По мнению финансового эксперта Алексея Куща, на зимний период в Украине можно ожидать два варианты развития событий с курсом доллара.

"На цей період я прогнозую реперну точку 28 грн / $ 1. Від цієї крапки репера будуть формуватися два курсових коридори. Якщо уряду і Національному банку вдасться взяти ситуацію під контроль, це буде курсовий коридор від 27 грн / $ 1 до 28 грн / $ 1, якщо ж взяти під контроль не вдасться або якщо з'являться додаткові негативні фактори, тоді можна очікувати звалювання в коридор 28-30 грн / $ 1", – розповів експерт.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь