Сон за гроші: 10 високооплачуваних професій, про які ви могли не знати

Один зі способів отримати кращу роботу — поповнити запас навичок, поступово піднімаючись угору по сходах і збільшуючи свою цінність у відповідній області. Це, безсумнівно, приведе вас до кращої, більш високооплачуваної посади, але займе деякий час. Для тих, у кого немає багато часу або терпіння, існує швидший спосіб: пошук дивної високооплачуваної роботи, про яку більшість людей не знають, інформує Ukr.Media.

Багато з цих дивних професій вимагають мінімальної або нульової кваліфікації, проте ви будете отримувати вищу зарплатню, у порівнянні з більшістю некваліфікованих робочих місць початкового рівня. Єдина складність у тому, що таку роботу важко отримати, адже для неї потрібні дуже специфічні навички.

Підігрівач ліжка

Підігрівачі ліжка — на повному серйозі — професіонали, які проходять ретельну підготовку, щоб виконувати свою роботу. Також вони мають найвищу зарплатню серед працівників у готельному бізнесі, оскільки максимальна заробітня плата дійсно досвідчених працівників може сягати 200 000 доларів.

Підігрівання ліжка в якості роботи може здатися більшості жартом, але якщо подумати, цьому є розумне застосування. Таких співробітників можна використовувати на знімальних майданчиках, щоб підготувати ліжко для акторів, або в готелях високого класу, щоб зігріти ліжко для гостей.

Хакер

Відомі як етичні — або "білі капелюхи" — хакери представляють собою професійних програмістів, що добре розбираються в навичках злому. Вони відповідають за пошук лазівок у безпеці великих корпоративних мереж, а також за протидію хакерських атак в режимі реального часу. У міру того, наскільки корпорації стають готовими платити більше за послуги кібербезпеки — у зв'язку з недавнім збільшенням числа великих атак — ця професія стає однією з найбільш високооплачуваних у світі, а середня зарплата сягає приблизно 92 000 доларів.

Спеціаліст із клінічної етики

Якщо спеціаліст із клінічної етики звучить як людина, яка скрізь розповідає про етику в медичній професії, то це вірне уявлення, за винятком того, що вона є сертифікованим фахівцем, а не просто зацікавленим громадянином.

Більша частина роботи фахівця з клінічної етики полягає в консультуванні пацієнтів і їх сімей з питань етики в галузі, що є досить важливою роботою, якщо замислитися. У середньому такий спеціаліст заробляє близько 100 000 доларів, хоча оплата може бути набагато вище, якщо є досвід та навички в інших областях.

Професійний сплячий

Професійний сплячий є законною і високооплачуваною професією.

Звичайно, вам потрібно зробити трохи більше, ніж просто відправитися в офіс і заснути, як ви, швидше за все, собі це уявляєте. Професійних сплячих зазвичай використовують в експериментальних умовах, оскільки багато наукових досліджень вимагають, щоб їх суб'єкти засинали з тієї чи іншої причини. Ви повинні будете спати щоразу, коли вас про це просять,.

Досвідчений сплячий може заробляти від 100 000 до 200 000 доларів.

Автор пророкувань

Печиво з передбаченнями подається в ресторанах по всьому світу, зазвичай у кінці трапези в якості невеликого перекусу з надихаючою запискою всередині. Це може бути просто старе добре "ви прекрасні", але багато ресторанів мають більш творчий підхід.

"Автори прогнозів" — це спеціалізована робота на цілий день, яка досить добре оплачується. Середньостатистичний автор передбачень може заробляти від 40 000 до 80 000 доларів, або навіть близько 100 000 доларів, якщо справді талановитий.

Футурист

Футуристи — це люди, які вивчають поточні і минулі тенденції, щоб передбачити майбутні. Цей навик дуже важливий для різних компаній, він дозволяє управляти ризиками або прогнозувати власні тенденції.

Оскільки ця сфера досі перебуває в зародковому стані, а кваліфікованих фахівців ще мало, футуристам платять більше, ніж їх колегам у галузі, з максимальною зарплатою більше 100 000 доларів.

Менеджер бінго

Менеджери бінго зазвичай працюють за контрактом у казино, хоча більш досвідчених беруть на повну ставку. Вони піклуються про щоденні фінанси — у тому числі й про виграші — а також забезпечують дотримання державних законів про азартні ігри, Ось чому 90% кращих фахівців заробляють близько 140 000 доларів, а середня зарплата становить близько 65 000 доларів.

Пірнальник за м'ячиками для гольфу

Залежно від того, де ви граєте, на типовому полі для гольфу можуть бути камені, болота, озера, алігатори, жуки і не тільки. Якщо ви все-таки зможете навчитися знаходити втрачений м'яч для гольфу серед усього цього, то вам світить досить добре оплачувана кар'єра.

Пірнальники за м'ячиками для гольфу можуть заробляти від 50 000 до 100 000 доларів у рік, і оплата може зростати залежно від того, де вони працюють. Наприклад, один пірнальник стверджує, що заробив понад 15 мільйонів доларів.

Дегустатор жуйки

Пробувати різні смаки жувальної гумки і отримувати за це гроші — робота мрії кожної дитини. І головне, вона існує. Правда, ви можете переоцінювати її крутість.

Поміркуйте про те, скільки експериментів повинні поставити компанії, перш ніж зупинитися на кінцевому продукті. Тепер подумайте, хто це все випробовує. Так, це робота дегустатора, який повинен спробувати всі смаки, перш ніж вибрати їстівний. Це нелегка робота, і вона оплачується відповідно; за оцінками, дегустатори жуйки можуть заробляти від 74 000 до 107 500 доларів в рік.

Працівник нафтової платформи

Роботу на морський нафтовій платформі не можна назвати ідеальною. Багатогодинний робочий день, безліч ризиків, і ви майже нічим не можете зайнятися, коли перебуваєте там. Та це, звичайно, залежить і від вашої конкретної задачі.

У середньому, працівник нафтової платформи, навіть базового рівня, заробляє близько 100 000 доларів, що більше, ніж фактично в будь-якій іншій галузі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь