У Борисполі збираються знести два термінали B і F

В аеропорту Бориспіль знесуть термінали B і F, а замість них збудують п'ять нових терміналів, великий операційний центр, готель, паркінги і спеціальні галереї для проходу транзитних пасажирів, передає Ukr.Media. Про це заявив комерційний директор Борисполя Георгій Зубко у своєму блозі на сайті ЦТС.

За його словами, неправильні планування двох старих терміналів не підлягають модернізації.

"Старі термінали B і F будуть знесені, оскільки застарілі конструкції і неправильне планування цих комплексів не можна модернізувати. Замість них будуть побудовані п'ять нових терміналів, великий операційний центр, готель, паркінги, спеціальні галереї для проходу транзитних пасажирів", – написав Зубко.

За його словами, галерея терміналу D поступово розширюватиметься в бік терміналу В, за рахунок чого буде збільшено кількість гейтів.

"На найближчі п'ять років будівельний кошторис проекту складає не менше 10 млрд грн. В першу чергу, від терміналу D у сторону терміналу B добудують галерею, яка дозволить збільшити кількість гейтів на 6 одиниць, розширять зону обробки і сортування багажу, розширять перон перед терміналом D, а максимальний пасажиропотік зросте до 15 млн пасажирів на рік", – заявив комерційний директор аеропорту Бориспіль.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь