У Кабміні підготували серйозні зміни для бізнесу

Міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало законопроект, прийняття якого спростить реєстрацію новостворених юридичних осіб як платників податку на додану вартість (ПДВ), усуне необхідність використання печаток для бізнесу, а також запровадить інститут довірчої власності, передає Urk.Media.

Зокрема, документом вводиться можливість обрання спрощеної системи оподаткування або реєстрації платником ПДВ шляхом проставлення відмітки в заяві про державну реєстрацію створення юридичної особи або державної реєстрації фізичної особи підприємцем.

Крім того, перевірка можливості реєстрації платником ПДВ або обрання спрощеної системи оподаткування переноситься на етап державної реєстрації створення юридичної особи. При цьому орган фіскальної служби втрачає право відмовити новоствореному суб'єкту в добровільній реєстрації платником ПДВ.

Також законопроект виключає з Податкового кодексу норми про обов'язкове використання печаток підприємцями і визначає правила оподаткування операцій з передачі майна в довірчу власність як способу забезпечення виконання зобов'язань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь