Українські банки змінюють базові умови кредитування

Українські банки покращують умови кредитування населення, роблять його доступнішим для людей. В першу чергу розширюються кредитні терміни та вікові вимоги до позичальників, інформує Ukr.Media.

Наприклад, один з українських банків збільшив термін кредитування по кредитах готівкою до 60 місяців. Це дозволило знизити розмір щомісячного платежу, а отже — кредитне навантаження для клієнтів. Також збільшився максимальний вік клієнта до 69 років по всіх кредитах готівкою і до 74 років із соціального кредиту, зробивши крок на зустріч людям похилого віку, які справно сплачують кредити.

При цьому фінансисти змінюють внутрішні процедури та вимоги, щоб в максимально короткі терміни відповідати на кредитні заявки.

Також вдосконалюються внутрішні процедури — скорочується термін розгляду заявки до 20 хвилин завдяки скорингу та підвищується ймовірність видачі кредиту шляхом більш комплексної оцінки позичальника, яка включає, зокрема, інформацію з двох бюро кредитних історій.

Банки також почали готувати індивідуальні пропозиції для постійних клієнтів. Вони можуть отримати кредит готівкою в максимально зручній формі та з ще більш вигідними умовами. Може скорочуватися процентна ставка і збільшуватися сума позики.

При цьому позичальникам готують ряд нових пропозицій.

У третьому-четвертому кварталах планується запуск нової лінійки кредитних карт в одному з українських банків. А також більш активно розпочалася робота з кредитними пропозиціями для підприємців.

А традиційною сезонною пропозицією залишиться календар кеш-беків за кредитними картками. Наприклад, в червні пропонується 5% на ремонтні роботи та будівельні товари, товари для саду і дачі, товари та послуги у косметичних салонах і аптеках. В липні — на одяг та взуття, а в серпні — на одяг, взуття, канцтовари та книги для підготовки до школи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь