Українські винахідники зможуть заробляти гроші

Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та міністр освіти і науки Лілія Гриневич підписали протокол про розподіл повноважень у сфері інновацій і домовилися про ключових напрямах співробітництва. Згідно нових домовленостей, Міносвіти буде формувати інноваційну середу в навчальних і наукових закладах, а Мінекономрозвитку забезпечить умови для комерціалізації винаходів. Про це повідомляє прес-служба Кабміну, передає Ukr.Media.

Так, Міносвіти зосередиться на тому, щоб створити умови для підготовки винахідників та формувати інноваційну середу в школах, вишах, наукових установах. Міністерство також працюватиме над створенням комунікаційних платформ для спілкування винахідників і бізнесу, розвитком менторських програм. У той же час Мінекономрозвитку буде створювати умови для комерціалізації винаходів та ініціатив у реальному секторі економіки.

Ммнобразования і Мінекономрозвитку також разом працюватимуть над впровадженням нових підходів з підприємницького освіти, розвитку інноваційної інфраструктури, цифровізації економіки та розвитку сфери інтелектуальної власності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь