7 речей, які нас дратують у сусідах

Як кажуть, хороший сусід краще далекого родича! Але, на жаль, з сусідами щастить далеко не всім, у зв'язку з чим багато хто щиро бажають своїм сусідам, щоб вони з'їхали куди-небудь подалі. З іншого боку, кожен з нас – теж чийсь сусід і, можливо, дратує інших не менше!

Словом, читайте і шукайте знайомі риси своїх сусідів і себе!

1. Шум

Шум – це головне, що дратує людей, які живуть з вами фактично пліч-о-пліч. Шумоізоляція в сучасних квартирах залишає бажати кращого, так що навіть не сподівайтеся на те, що від сторонніх звуків вас захистять стіни. Занадто довго робите ремонт? Вважайте, що карму собі ви вже зіпсували, інформує Ukr.Media.

"Мені в житті щастить на людей, у яких ремонти тривають роками. Мій останній сусід зверху – теж з числа таких. Вже другий рік він практично щодня стукає молотком, гуде перфоратором, пересуває меблі і щось упускає. Без свят і вихідних".

2. Сміття

Обдерті стіни, запльовані сходові клітини, понівечені ліфти – на жаль, це дійсність, в якій доводиться жити більшості українців. Кого не спитай – кожен сам так не робить і "засуджує". Так звідки ж все це береться?

"Хто зверху постійно викидає сміття з балкона, лушпиння від насіння, бички (пару раз до нас прилітали ще гарячі), шматки від картоплі, квіти. Як з цим боротися? Простежити не виходить…"

А ось вам історія з мого власного досвіду. Стала помічати, що зовнішній блок кондиціонера перед моїм кухонним вікном постійно в пташиному посліді, причому набагато більше, ніж це могло б бути середньостатистично. Виявилося, тітка з верхнього поверху дуже любить підгодовувати пташок і кидає вниз (на блок мого кондиціонера) крихти, насіння і хлібні скоринки. Поки ми на роботі, птахи там обідають, ну і… все інше теж.

3. Діти

Здається, основна рушійна сила, загиджувати наші під'їзди, все ж знайдено. І це наші власні діти.

"Побачила, що пацан років 7 йде по сходовій клітці і ключем вишкрябує на стіні лінію: він йде – лінія подовжується. Зробила зауваження, пообіцяла зняти на мобільник і показати батькам. Так він тепер мені нишком непристойні жести показує, свиня!"

4. Курці

Проблема курців і некурящих відноситься до розряду вічних, а в разі сусідів вона подвоюється!

"Дістали сусіди, курять на сходовій клітці. Весь дим у мене в квартирі, при тому, що я щиро не розумію: в чому задоволення сидіти на брудній сходинці і струшувати попіл у стару бляшанку, яку, до речі, за собою потім ніхто не прибирає!"

"Дістали сусіди, які живуть поверхом вище, які кидають з балкона через кватирку недопалки. Пару раз порив вітру заносив їх у мою квартиру, трохи пожежа не трапилася…"

5. Парковка

Далеко не у всіх будинках є підземні паркінги, а машин сьогодні розвелося неміряно. Що цікаво: "хамські" парковки біля під'їзду однаково дратують і водіїв, і пішоходів.

"У нас в пішохідній доступності від будинку купа платних стоянок – паркуйтесь на здоров'я! Так ні ж, обов'язково знайдеться той, хто припаркується прямо перед під'їздом на пару днів, та ще й так хвацько, що займе обидва паркувальних місця. В результаті – ні пакети з супермаркету розвантажити, ні батьків до під'їзду підвезти неможливо!"

"Бісять люди, які "замикають" машини, не залишаючи свого номера телефону.

"У нас машини ставлять на тротуарах, а обходити їх потрібно по проїжджій частині! Дратує неймовірно як маму з коляскою!"

6. Собачники

Про це вже писано-переписано: ну не подобається батькам з дітьми, коли на дитячих майданчиках вигулюють собак. Особливо – без повідків і намордників. А всім іншим не подобається, коли вони вранці виходять з під'їзду і вляпуються в лайно у всіх сенсах цього слова.

Але собачникам закон не писаний, а в міліції на скарги реагують мляво.

7. Нав'язливість

Якщо говорити ширше, в сусідах нас не влаштовує їх манера спілкування, коли вона не збігається з нашою. Одні сусіди здаються хамовитими, інші – відлюдькуватими, треті – нав'язливими і т. д.

"Сусідка на знімній квартирі весь час намагалася заманити мене в секту. З вигляду дуже приємна жінка, але витримала я її всього півтора місяці. Довелося з'їжджати".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь