8 цікавих речей про поцілунки, про які Ви навіть не здогадувались

Єдине, що може бути веселішим, ніж поцілунки – це перепочинок від них, щоб поділитися своїми цікавими спостереженнями про цю форму мистецтва, інформує Ukr.Media.

Найдовший поцілунок в історії

Протягом трьох днів у 2013 році пара тайців зустрілась губами на 58 годин, 35 хвилин і 58 секунд, а точніше, Еккачай Тіранарат і Лаксана Тінарарат почали цілуватися 12 лютого в Паттаї, Таїланд, і не припиняли це робити аж до Дня Святого Валентина. Цей випадок відбувся на заході, і зафіксований у книзі рекордів Гіннеса. Титул став призом сам по собі, проте два діамантові кільця, які подарували закоханим, стали для них, мабуть, чудовим бонусом.

Найдовший поцілунок на екрані

Трохи менше часу займає рекорд найдовшого поцілунку у фільмі, який коли-небудь записувався, а саме – 3 хвилини і 24 секунди. Поцілунок відбувся між двома дамами у фільмі "Єлена – вільна". Вони побили рекорд, встановлений у 1941 році у фільмі «You are the Army Now», який тривав 3 хвилини і 6 секунд. Губи акторів були ніби приклеєні, тому деякі люди вважали, що це не повинно враховуватись. Так коментувала свій фільм режисер Ніколь Кон. З погляду поцілунку, і так зрозуміло, що навіть клею не знадобилось.

Деякі цікаві факти про поцілунки

Загальні статистичні дані показують, що дві третини людей нахиляються вправо, коли вони цілуються, але що дійсно захоплює, це те, що ваш стиль поцілунків насправді є генетичною особливістю. Німецький дослідник спостерігав за парами в громадських місцях, таких, як парки, пляжі і аеропорти, доки не зробив висновок, що більшість з 224 людей, які цілувались, нахилялись вправо. Його головний висновок: швидше за все, ви, будете схилятися вправо, оскільки це напрямок нахилу голови в утробі матері.

Дивні закони щодо поцілунків

Чи дійсно поліція робить зауваження в Айові чи Індіані чоловікам з вусами, що цілують жінок на публіці? Напевно, ні. Але цей закон у цих штатах дійсно існує. Так само, як і закон, котрий забороняє чоловікам в Колорадо цілувати жінку, коли вона спить або взагалі цілувати її в неділю. А у Флориді цілувати груди вашої дружини – заборонено.

У жінок чистіші поцілунки

Жінки набагато частіше полюбляють цілуватись ще зранку, перебуваючи у ліжку, ніж чоловіки. Можливо це тому, що вони частіше використовують зубні нитки, і саме тому вони менше страждають від неприємного запаху з рота. Жінки також переважають чоловіків за кількістю разів чищення зубів, яка перевищує загальноприйняту норму – двічі на день. Але ймовірність того, що жінка скаже своєму партнерові, що він має неприємний запах з рота велика, хоча чоловіки також інколи можуть звернути на це увагу, цлуючи свою половинку. Жінки також є більш прямолінійними, коли мова йде про те, щоб розповісти своєму партнерові, що у них щось застрягло між зубами. Напевне хлопці занадто обережні, або, можливо, вони просто таке не помічають?

Страх перед поцілунками реальний

Страх перед поцілунками – легітимна фобія, відома як філемафобія (філема – це грецький термін слова "поцілунок"). Це найчастіше зустрічається у молодих або недосвідчених людей, але може виникнути навіть у людей різного віку. Страх може з часом і досвідом не минути без належної допомоги терапевта. Але ось у чому справа: ті, чиї страхи пов'язані з 80 мільйонами бактерій, якими вони обмінюються з партнерами під час поцілунків, повинні знати, що така практика насправді допомагає зміцнити вашу імунну систему, обмінюючись бактеріями з іншими – це також корисно для ваших зубів.

Походження французського поцілунка

Французи завжди були відомі тим, що вони любили пригоди і були пристрасними у всіх питаннях любові та способах її вираження. Свого часу "французький поцілунок" був відомий як "флорентійський поцілунок". Теорія походження полягає в тому, що і американці, і британці, які поверталися з Європи після Першої світової війни, спробували на своїх дружинах новий стиль поцілунків, які були пристрасними, і, задихаючись, з ентузіазмом вони використовували свої язики. Люди почали припускати, що вони навчились новому стилю цілування у Франції. Напевне, так насправді і було.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь