8 правил Королівської родини, яких принцеса Діана не дотримувалась

Вона залишила Королівську сім'ю, коли розлучилася з принцем Чарльзом, але спадщина принцеси Діани значно сильніша, ніж будь-коли, інформує Ukr.Media.

Вона не сказала "підкорятись" у своїй весільній обітниці

Англіканська книга спільної молитви 1662 року зазначає, що наречені повинні пообіцяти "підкорятися" своїм новим чоловікам у своїх весільних обітницях. Це слово було відстунім у пізніших версіях обітниць, починаючи з 1928 року, але Королівська сім'я, включаючи Королеву Єлизавету II, продовжувала використовувати його під час своїх весіль. Ось чому це стало певною суперечкою, коли принцеса Діана вирішила не говорити цього слова, коли вийходила заміж за принца Чарльза в 1981 році.

Вона брала своїх дітей у Королівські тури

До тих пір, поки принцеса Діана не виріила брати дітей з собою, діти, зазвичай, залишалися вдома з нянькою. Коли принцу Чарльзу і принцесі Енн було п'ять і три роки, відповідно, королева Єлизавета і принц Філіп залишили їх в Англії на півроку, поки вони відправилися у великий тур по Співдружності. Однак принцеса Діана не була шанувальником того, щоб залишати дітей вдома. Коли принцу Вільяму був лише дев'ять місяців, принцеса Діана наполягала на тому, щоб взяти його у тур. Вільям слідує по стопах своєї матері, беручи своїх дітей на міжнародні візити.

Вона не навчала дітей вдома

Принц Чарльз був першою королівською особою, що пішов у підготовчу школу, а не отримував приватні уроки вдома, але у принца був власний викладач, допоки йому не виповнилося вісім років. Коли вони з Діаною виховували своїх дітей, вони відправили Вільяма і Гаррі прямо в школу з іншими дітьми. Спочатку Королівські діти, як і усі інші, навчались у початковій школі.

Діана народжувала дітей у лікарні

Королева Єлизавета II та її попередники народжували своїх дітей у Королівській резиденції. Принц Чарльз народився в Букінгемському палаці. Дочка її величності, принцеса Анна, була першою королівською жінкою, яка народила в лікарні, і Діана послідувала її прикладу. Фотографії принцеси Ді, що стоїть біля лікарні Святої Марії зі своїми новонародженими, стали знаковими. Кейт Міддлтон народила всіх трьох своїх дітей в тому ж самому крилі Ліндо у лікарні Святої Марії і зробила подібні фото після цього.

Вона припинила одягати рукавички

Ви рідко побачите, що Королева Єлизавета виходить на публіку без своїх знакових рукавичок, але принцеса Діана майже не носила їх. Як повідомляється, Народна принцеса викинула задушливий аксесуар, тому що вона дійсно віддала перевагу безпосередньому контакту. Сьогодні ви рідко побачите герцогиню, котра носить білі рукавички.

Принцеса відмовилась від шляпок

Рукавички – не єдиний аксесуар, який принцеса Діана припинила носити. Вона також вирішила не носити капелюшки під час кожного королівського візиту. Вона сказала: "Ви не зможете обіймати дитину в капелюсі", – розповідає People Елері Лінн, куратор Діани з питань моди.

Вона не боялася суперечок

Королівська сім'я – це все, що стосується пристрасті і, як правило, вона не бере участь у суперечливих питаннях. Частково це тому, що монарх неконституційно висловлює політичні погляди. Коли принцеса Діана по-справжньому потиснула руку, без рукавичок, чоловікові, який мав ВІЛ / СНІД у 1987 році, вона допомогла усунути стигму хвороби. У той час громадська думка полягала в тому, що СНІД може поширюватись через дотик, тому побачивши члена британської Королівської родини, що не злякався цього контакту, викликало зміни у сприйнятті громадськості. Тепер, принц Вільям, принц Гаррі, Кейт Міддлтон і Меган Маркл ведуть агітацію разом з Heads Together, щоб покласти край стигматизації навколо психічного здоров'я.

Діана була практичною мамою

Діана виховувала двох принців, але вона не виховувала їх традиційною королівською манерою. Вона брала їх на піцу у Макдональдс, возила у Disney World, і навіть дозволяла їм їздити у тролейбусах і автобусах. Вільям і Гаррі висловили свою вдячність за те, що їхня мама дозволила їм жити відносно нормальним життям, і вони дотримувалися її традиції. Вільям і Кейт також є батьками, які самі відвозять своїх дітей до школи, а не просять допомогти персонал.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь