А ви пам’ятаєте цього актора? Що ж сталося з сином Поліщук?

Дуже подобається ця сім'я… Як шкода, що так рано не стало Любові Поліщук. Вона була дуже талановитою актрисою… Обожнюю всі фільми і серіали з її участю. У неї особливий талант.., інформує Ukr.Media.

Після смерті матері, Олексій зовсім зник і новини про нього не публікувались.

Олексій Макаров буквально зник з радарів журналістів. Останнім часом популярний актор давно перестав відвідувати світські заходи.

Кілька років тому Олексій Макаров був ньюсмейкером для представників ЗМІ.

Журналісти смакували подробиці приватного життя популярного артиста, з захватом розбираючись у всіх перипетіях. Проте останнім часом син славетної актриси Любові Поліщук зник: він не відвідує світські заходи, не буває на прем'єрах, не дає інтерв'ю.

Тоді репортери вирішили розібратися, куди пропав популярний актор. Виявилося, Макаров присвятив себе не для розваг, які так популярні серед представників вітчизняного шоу-бізнесу, а творчості.

Судячи з фотографій, які Олексій публікує на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, актор з головою поринув у роботу.

Він активно знімається і репетирує, а також проводить багато часу з семирічною донькою Варею.

Дочка. Мій самий головний глядач. Треба відповідати…

– повідомив підписникам Макаров.

Олексій гастролює. Наприклад, пару тижнів тому популярний артист був з виставою в Санкт-Петербурзі. Зазначимо, що партнерами Макарова стали зірка «Квартету І» Каміль Ларін і Олександр Дємідов. А нещодавно Олексій зустрічався з популярним ведучим і шоуменом Валдісом Пельшем і актрисою Анною Ардів.

Прибалтійські туристи,

– так охарактеризував себе і колег Макаров у підписі до їх фотографії.

У своєму акаунті Олексій публікує і раритетні кадри. Приміром, у річницю смерті матері, актриси Любові Поліщук, актор виклав зворушливе фото, на якому кінозірка ніжно цілує сина в щоку. «10», – коротко підписав знімок Макаров, даючи зрозуміти, що саме стільки років минуло з моменту смерті всіма улюбленої артистки.

Нагадаємо, Любов Поліщук померла в листопаді 2006 року після важкої хвороби – саркоми хребта. Однією з останніх ролей легендарної актриси була робота в багатосерійному фільмі «Моя прекрасна няня».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь