А ви знали, що у Бреда Пітта є рідний брат — як виглядає Дуглас і чим займається

Дами, що фанатіють від Бреда Пітта, а ви знали, що у голлівудського красеня є молодший брат? Якщо ні, тоді ця стаття — справжня знахідка. Звичайно, Дуг (або Дуглас) Пітт не такий відомий, як Бред. Однак у нього теж є багато заслуг. Та й приємною зовнішністю, як і старший родич, він може похвалитися. Як виглядає брат Бреда Пітта, чим займається і чому він більше б підійшов Анджеліні Джолі, розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Як виглядає молодший брат Бреда Пітта

Брат Бреда Пітта — це Дуглас Пітт, який народився в 1966 році. Його найчастіше називають просто Дуг. І він лише на три роки молодший за 59-річного Бреда Пітта.

Будь Дуглас актором, він би точно мав велику армію прихильниць по всьому світу. Високий ставний чорнявий чоловік із сліпучою посмішкою… та він би і Бреду, улюбленцю жінок, склав конкуренцію. Однак Дуглас, на відміну від брата, вибрав інший кар'єрний шлях.

Що робить Дуглас Пітт

Дугласу навіть не потрібно проходити тест на те, хто він: гуманітарій або технар. Молодший брат Бреда з дитинства мав аналітичний склад розуму, цікавився технікою і новими технологіями. Зараз Дуглас успішно розвивається у сфері інформаційних технологій.

До речі, Дугласа намагалися заманити в кіноіндустрію. В деякій мірі це навіть вийшло, тільки не у звичному сенсі. Дуг не став актором, проте зв'язок з кінематографом він має. Чоловік відомий своєю роботою в області комп'ютерних ефектів і спецефектів. Він працював над такими фільмами, як «Пірати Карибського моря», «Аватар», «Зоряні війни: Епізод III — Помста Ситхів», та іншими.

Дуглас має чудові стосунки зі старшим братом. До речі, кажуть, що саме Бред свого часу допоміг братові і підкинув проєкти для роботи зі спецефектами.

Чому брат Бреда Пітта підійшов би Анджеліні Джолі

Всім відома вельми сумна історія Бреда Пітта і Анджеліни Джолі. Втім, починалося все добре. Так ось, багато шанувальників впевнені, що Анджеліні в стосунках значно більше підійшов би брат Бреда Пітта, а не сам Бред. На жаль, Дуглас давно одружений.

То в чому справа і яка схожість між Джолі та Піттом-молодшим? Головна справа в житті Дугласа — це зовсім не комп'ютерні технології. Благодійність — ось те, чому Дуг готовий присвятити життя і, власне, чим найбільше займається.

Дуглас Пітт-посол доброї волі Танзанії з 2010 року. У рідному штаті Міссурі він фінансово допомагає місцевим школам, університетам та лікарням. Оскільки Анджеліна Джолі теж відома своєю благодійною діяльністю, то шанувальники і припустили, що вони з Дугласом відмінно б розуміли і підтримували діяльність один одного.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь