Анастасія Приходько розлучається з чоловіком? Співачка натякнула на проблеми в шлюбі

Здавалося б, у відносинах Анастасії Приходько та її чоловіка, якого вона так ретельно приховує від преси, все чудово. Після публічних відносин з першим чоловіком Нурі Кухілавою, з яким вона жила у цивільному шлюбі, її другі відносини з таким собі Олександром здавалися серйозними, усвідомленими і ідеальними. Співачка вийшла заміж і відмовлялася виносити напоказ своє сімейне життя, лише зазначаючи, що у неї все в порядку, інформує Ukr.Media.

Втім, днями з'явився привід думати, що подружжя на межі розлучення. Причиною таких чуток став несподіваний пост, який днями артистка розмістила в своєму Instagram. Анастасія написала, що мріє залишитися самотньою, адже тільки тоді «жінка може відчувати себе щасливою».

«Жінка відчуває щастя тільки тоді, коли вона одна! Я зрозуміла, що відбувалося і чому реальність і я були окремо! Тепер я хочу бути «forever alone»! Тоді все буде добре: з душею, думками, і ніяких *бучих страждань! За*бало мене! Я тепер щаслива і вільна! Треба відзначити цю справу)» — написала артистка. Прихильники відразу ж вирішили, що мова йде про розлучення, однак сама Настя додаткових коментарів не дає.

Нагадаємо, Анастасія Приходько вийшла заміж у 2013 році. У серпні 2015-го вона народила своєму чоловікові сина Гордія. Також співачка виховує доньку Нану, яка з'явилася у відносинах з Нурі Кухілавою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь