Ці ін’єкції допоможуть знищити рак

Фахівці вважають, що створені антитіла можуть знищити не тільки первинні пухлини, а й віддалені метастази, які поширилися по всьому тілу.

Даний процес спирається на той же механізм, який організм використовує для відхилення трансплантованих органів. В обох випадках, антитіла виявляють сторонні речовини в організмі і активізують імунну систему.

Антитіла зв'язують себе з білками з зовнішньої тканини – в даному випадку з білками пухлини – за допомогою клітин сигналізації, Т-клітин, які є центральними регуляторами імунної відповіді. Коли Т-клітини вступають в контакт з «небажаними» тканинами, вони нападають і знищують їх.

Після того, як Т-клітини розпізнали ракову тканину, вони починають розмножуватися і не тільки атакувати пухлина, але і вистежувати будь метастатичні клітини в організмі.

В ході дослідження на мишах протягом декількох годин після ін'єкції антитіл пухлинні клітини були покриті антитілами. При додаванні хімічних речовин, які стимулюють зростання сигнальних клітин, дослідники змогли усунути шість різних видів раку, включаючи два типи мелономи, лімфому, молочної залози, рак легенів і рак підшлункової залози.

Фахівці кажуть, що їх підхід відрізняється від інших методів лікування, які застосовуються тільки до певних раку, тим, що він може бути націлений на широкий спектр пухлин, включаючи меланому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь