Галя з Холостяк 8 : Після проекту мені здавалося, що я нікому не потрібна

Багато глядачів проекту були впевнені в тому, що на фінальній церемонії Рожден вибере саме Галю. Але все ж він віддав перевагу Іванні. За словами Рождена, зайва емоційність Галі завадить побудувати їм відносини, передає Ukr.Media.

Після фіналу проекту дівчина стала улюбленицею телеглядачів і найбільш обговорюваною учасницею. Ми вирішили з'ясувати у Галі, чи спілкується вона з Рожденом після закінчення зйомок.

– Галя, пам'ятаєте ваші відчуття, коли вперше побачили Рождена?

– Коли Рожден мене побачив в білій сукні на першій вечірці, він дуже засоромився. Коли мені сказали, що він артист, я не повірила і кажу:"Як артист? Так він сором"язливий?" (сміється). Зі мною Рожден був саме таким. Коли я подивилася в його очі, то подумала: "Це те, про що я писала в анкеті"

– А що вам в ньому не подобалося?

– Мене більше здивувало те, що спочатку він говорить одне, а потім зовсім інше. У проекті Рождену не подобалася моя емоційність, а коли емоцій не стало, то йому теж не підходить. Мене це просто вбило. Він ще говорить про те, що я не обняла його на фінальній церемонії…

Рожден не подумав про те, що граючи зі мною в проекті три місяці він розбив все, що було у мене всередині. Це набагато більше, ніж ці фізичні жести. Я занадто довірилася йому.

– Ви спілкувалися з Рожденом після закінчення зйомок?

– Коли вийшов перший випуск проекту по телевізору, я зробила публікацію в Інстаграм. На мою сторінку підписався Рожден і надіслав мені повідомлення "Як ти?". Але я відповіла йому через пару тижнів наступне: "Знову сценарний хід для того, щоб у фіналі сказати, яка Галя погана і не відповіла мені?"

Я сто разів пошкодувала про те, що йому відповіла. Хотіла дати йому зрозуміти, що я не буду з'ясовувати стосунки. Мені здається, що Рожден шкодує, що пішов на проект.

– Як пройшла ваша зустріч на пост-шоу?

– Зізнаюся, спочатку я не хотіла їхати на пост-шоу. Я дуже сильно сумнівалася, адже мені було не до Рождена. Адже після проекту я була в глибокій депресії, була порожнеча і здавалося, що ти нікому не потрібна. Я не хотіла з'ясовувати стосунки на цій зустрічі. Я хотіла сказати, що я щаслива і в мене все добре.

– Зараз у вас є відносини з Рожденом?

– А у нас вони були? Я сама собі в проекті придумала, що у нас можуть бути відносини. Тепер це не має ніякого значення.

– Тобто дружніх відносин теж немає?

– У нас немає нічого! Рожден своєю поведінкою довів, що для нього це шоу і йому не потрібні відносини. Потрібно щоб Анна Анатоліївна (творець проекту "Холостяк" Анна Калина) перевірила наступного холостяка на детекторі брехні. Людина щиро повина хотіти побудувати відносини після проекту, а не йти за піаром.

– Зараз є зміни в особистому житті?

– Моє серце зайняте роботою. Після проекту я випустила лінію купальників.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь