Художник намалював, чим ми відрізняємося в побуті і звичках

Ми різні і це здорово! А ще нам подобається дізнаватися про свої відмінності, інформує Ukr.Media.

Ви напевно чули приказку про те, що є два типи людей (далі вставте, що завгодно). Одні люблять морозиво в ріжку, інші в креманці. Хтось п'є прямо з пляшки, а хтось тільки з келиха. Яєчня або омлет, чорна кава або з вершками, солоний попкорн або солодкий, диня чи кавун – варіантів мільйон. Ми різні і це здорово!

А ще нам подобається дізнаватися про свої відмінності. Напевно, саме тому книга португальського ілюстратора Жоао Роша стала популярною. Вона називається «Є 2 типи людей: Тест на сумісність» і, судячи з відгуків в інтернеті, парам дуже подобається разом її читати. Пластик або готівка? Ванна або душ? Ліфт або сходи – що вибираєш? Тут і розкривається істина!

А почалося все кілька років тому з блогу на платформі Tumblr. Художник з Лісабона Жоао Роша зробив кілька перших малюнків про відмінності людей у звичках і побуті. Ці комікси стали вірусними і розлетілися по мережі. Люди почали сперечатися, як правильно, надсилати Жоао свої ідеї. Автор продовжує регулярно публікувати нові малюнки в своєму блозі. А не так давно він зібрав кращі роботи і випустив книгу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь