Як улюблений собака чарівно вплинув на життя Дженніфер Еністон

Розлучення найчастіше супроводжується болем, розчаруванням і навіть ненавистю. І, що цікаво, саме так спочатку розлучилися Дженніфер Еністон та Джастін Теру. Здавалося, взаємні образи не припиняться і за роки. Однак смерть їхнього спільного собаки змогла помирити екс-подружжя. Подробиці, як завжди, у найближчі пару хвилин, інформує Ukr.Media.

Дженніфер Еністон і Джастін Теру

Попри всі спроби зберегти хоч якісь жменьки теплих стосунків, Дженніфер Еністон та Джастін Теру розлучилися далеко не на дружній ноті. Так, наприкінці 2018 року після семи років шлюбу подружжя вирішило припинити гру в ідеальну сім'ю. І на те були свої причини. На думку чоловіка, зірка «Друзів» все ще була небайдужа до Бреда Піта. Миритися з подібним він не бажав.

У результаті Теру вирішив поділитися з усім світом цікавими фактами із подружнього життя з Еністон. Американський актор, що втратив популярність, розраховував серйозно погомоніти на темі розлучення. Тому спроби виставити себе жертвою довгий час не припинялися. Сама ж Дженніфер вирішила не вступати в суперечки з колишнім чоловіком і просто відмовчуватися.

Проте доля мала свої плани на цю парочку. Так, 30 липня 2019 року Джен і Джастін все ж таки зустрілися. Але причина для цього була аж ніяк не радісною. До цього колишнє подружжя протягом останніх двох місяців і зовсім зідзвонювалося мало не щодня. Вся річ у тім, що улюблений собака Еністон, біла німецька вівчарка Доллі, серйозно захворіла.

Доленосна зустріч

«Сьогодні на заході сонця ми попрощалися з померлим після героїчної битви нашим хоробрим захисником — Доллі. Вона опустила нарешті свої щит та меч. Її буде нам усім дуже не вистачати», — напише у своєму блозі чоловік, опублікувавши кілька знімків із похорону вихованця. Того дня не було жодних з'ясувань стосунків, скандалів та образ. Лише прощання з улюбленим членом сім'ї, шлях, який тривав 13 років, завершився.

Варто зазначити, що Еністон зустріла Доллі у 2006 році. Тоді на тлі скандального розставання з Піттом актриса була спустошена та змучена. Невідомо навіщо і чому, але знаменитість не вигадала нічого кращого, як вирушити до одного з американських притулків свійських тварин. І Дженніфер помітила білого цуценяти німецької вівчарки. Ця зустріч стала справді доленосною.

Друзі та близькі актриси пізніше скажуть, що саме собака, яка отримала ім'я на честь кантрі-співачки Доллі Партон, допоможе Еністон пережити розрив із Піттом. Та й разом із улюбленим вихованцем Дженніфер прийняла у свій будинок і Теру. Але мало хто міг припустити, що саме Доллі зрештою виправить і стосунки актриси з Джастіном. Щоправда, ціною власного життя.

Що цікаво, розставити всі крапки над «і» вдалося і у спілкуванні з Піттом, який зізнався, що шкодує про вчинок. Сьогодні ж Еністон взяла курс на духовний розвиток. «Я боялася залишитись однією. Боялася не знайти сил на те, щоб упоратися з цим і вижити. Продовжувати подібні стосунки означає шкодити самому собі. Тепер я зрозуміла, що не потребую чоловіка, щоб почуватися щасливою».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь