Кейт Вінслет вчора відсвяткувала день народження – добірка кращіх фільмів з її участю

Оскароносній Кейт Вінслет вчора виповнилося 43! Ділимося з тобою парочкою фільмів, в яких Кейт особливо ніжно показала глядачеві, що таке любов, інформує Ukr.Media.

«Титанік»

Цей фільм 1997 року отримав 11 нагород «Оскара», 4 «Золотих глобуса», 2 статуетки кінопремії журналу «Empire», 2 нагороди «MTV Movie Awards», 1 премію «Греммі» і 1 Гільдію кіноакторів США. Так, швидше за все, ти його дивилася, але «Титанік» заслуговує місця в нашому списку. Історія кохання Джека і Рози під час аварії корабля могла статися між реальними людьми, які перебували на лайнері. Цей фільм можна переглядати знову і знову, і кожного разу ридати.

До речі, Кейт Уінслет вже розповідала, що, в принципі, Джек міг би вижити, якби Роза трохи посунулася. Але, на жаль.

«Дорога змін»

Другий спільний фільм Кейт і Лео. До речі, теж досить успішний. За нього актриса отримала «Золотий глобус» за кращу жіночу роль і безліч номінацій на інших преміях.

Фільм розповідає про сімейне життя Френка і Ейпріл. Вони загрузли в рутині і зовсім забули про те, що дійсно хотіли б робити. У гонитві за мрією герої збираються переїхати в місто кохання, але це виявляється не так просто…

«Відпустка по обміну»

Красива американська комедія про те, як круто може змінитися життя. Двом незнайомим один одному дівчатам не щастить у коханні. Одна безнадійно закохана, іншій зраджують.

Щоб хоч якось підбадьоритися вони вирішують відправитися у відпустку.

Героїні знайомляться на сайті обміну житлом і переїжджають в будинки один одного. А потім їх чекають неймовірні пригоди.

«Версальський роман»

Фільм схожий на історію про Попелюшку. Тільки замість служниці – ландшафтний дизайнер, а замість принца – французький король. Людовик XIV, він же «король-сонце». Він хоче перенести свою резиденцію в передмістя Парижа, і для цього йому потрібні майстри архітектури та садового мистецтва. Серед них – мадам Сабін де Барра, героїня Кейт Вінслет.

Вона нікому не відома, але це не заважає їй швидко і вправно показати, на що вона здатна.

Ти дізнаєшся, як Сабін змогла наблизитися до королівського суспільства і до чого призводить заборонена любов. Інтригує, правда?

«Вічне сяйво чистого розуму»

«Можна стерти любов з пам'яті. Викинути з серця – це вже інша історія» – слоган цього дивного фільму.

У центрі уваги – стосунки двох закоханих. У Джоеля абсолютно звичайне життя, і, щоб хоч якось урізноманітнити її, одного разу він вирішив прогуляти роботу і поїхати на море. За щасливим випадком на березі пляжу Джоель зустрічає незнайомку. Її звуть Клементина. Вони спілкуються, і у них виникає відчуття, що вони давним-давно знають один одного. Але незабаром вони розуміють, що вони не просто знайомі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь