Книжковий Арсенал цьогоріч відвідали 35 тисяч людей

Книжковий Арсенал цьогоріч відвідали 35 тисяч людей 04.06.2024 18:30 Укрінформ Цього року ХІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал» відвідали 35 тисяч людей, минулоріч на фестиваль прийшло 28 тис. людей.

Про це повідомляє пресслужба фестивалю в Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Цього року захід відвідало 35 тисяч людей, які стали учасниками понад 160 подій", – йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, у межах фестивалю відбулися дискусії, перфоманси, вистави, кінопокази, концерти, публічні розмови, а також 10 виставкових проєктів і 4 книжкові колекції, які осмислюють непрості досвіди, що стаються з українками та українцями у війні. 

На цьогорічному фестивалі було представлено 100 українських видавництв і 5 книгарень. Програма включала літературні та професійні заходи, події для дітей і підлітків, спеціальні програми від Українського ПЕН і фестивалю «П'ятий Харків».

Гостями фестивалю стали Перша леді Олена Зеленська, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та інші високопосадовці, багато письменників, філософів, перекладачів та митців, зокрема, Оксана Забужко, Франциска Девіс, Ліза Віда, Олена Стяжкіна, Таня Малярчук та ін. 

Як повідомляв Укрінформ, Перша леді Олена Зеленська відвідала Книжковий Арсенал, який розпочав роботу 30 травня. Зокрема, вона відвідала стенд, на якому представлені спалені Росією українські книги з друкарні "Фактор-друк".

Книги Книжковий Арсенал

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь