Лідер Rammstein Тілль Ліндеманн забрав Світлану Лободу з лікарні

З'явилися сенсаційні новини, які дуже порадують шанувальників популярної української співачки Світлани Лободи. Так, з'явилися кадри, які доводять, що у артистки близькі стосунки з Тіллем Ліндеманном, з яким їй вже давно приписують роман і народження спільної доньки.

Нагадаємо, що Світлана Лобода і Тілль Ліндеманн познайомилися в 2017 році на фестивалі "Спека". Після сміливих загальних кадрів і частої появи на публіці їм почали приписувати роман. А коли артистка народила другу доньку, яку назвала Тільдою, про роман пари почали говорити відкрито. І ось тепер з'явилося оновлення ситуації, інформує UkrMedia.

Нещодавно Світлана Лобода перенесла операцію на нирці, а вчора ввечері її виписали з Боткінської лікарні в Москві, куди вона була терміново доставлена 23 жовтня. Прес-секретар артистки Дар'я Бурлакова підтвердила журналістам, що зірка залишила клініку, а видання Super зняло момент виписки.

Хто зустрів Світлану після виписки? Соліст гурту Rammstein Тілль Ліндеманн, з яким зірка вирушила на вечерю в один з московських ресторанів.

Дивіться більше подробиці у відео.

І тепер, судячи з відгуків у Мережі, шанувальники Світлани Лободи чекають великого і відвертого зізнання артистки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь