Малюк Меган Маркл штовхнувся у животі під час світського заходу

У мережі не втомлюються розчулюватися від зворушливого відео, на якому видно, як малюк Меган Маркл забився в животику! З кожним днем ​​в мережі з'являється все більше подробиць візиту Меган Маркл і принца Гаррі в Брістоль. І цього разу в інтернет потрапило вже дуже миле відео, на якому видно, як малюк б'ється в животі герцогині. Під час візиту у відреставрований театр, де школярі влаштували майстер-клас, малюк заворушився. В цей час гості заходу знімали Меган Маркл і їм вдалося сфотографувати той самий зворушливий момент, інформує Ukr.Media.

До слова, герцогиня ніжно подивилася на свій живіт і прикрила його рукою, не ставши зупиняти захід. Тепер в мережі розчулюються зворушливому відео і пишуть, що розмови про сурогатне материнство і накладний живіт – повна нісенітниця!

«Нехай тепер ці пліткарі скажуть хоч слово про сурогатне материнство», «Цей малюк так хоче зустрітися з нами! Не дивно, що Меган постійно тримається за живіт», «Яка активна дитина», «Малюк Сассекський буде воїном, це точно»,« Вона так мило подивилася вниз», – пишуть в мережі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь